برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی کیانی: من نمی‌توانم در کار اولیویرا دخالت کنم ،تماشاگران تراکتور با ما قهر نکرده‌اند

دوشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۳ — گل

من معتقدم که این تیم از تیم پارسال قوی‌تراست. مطمئن باشید که در آینده شرایط بهتر خواهد شد

مهدی کیانی

تراکتورسازی تبریز پس از گذشت هشت هفته ۱۳ امتیاز کسب کرده که این عملکرد چندان بد نیست ولی تراکتور هم در نتیجه‌گیری تا حدودی نوسان دارد و هواداران این تیم معتقدند که تراکتور نسبت به سال گذشته ضعیف‌تر شده است.

کیانی حرف‌هایش را این‌گونه آغاز می‌کند: «من معتقدم همه تیم‌های لیگ برتر نوسان دارند و تراکتور هم جزو همین تیم‌هاست. ما بازی به بازی بهتر می‌شویم و همه بچه‌ها یک دل شده‌اند تا در هر بازی فقط به دنبال برد باشیم. در بازی با ملوان هم مستحق برد بودیم ولی متأسفانه مساوی کردیم.»

کیانی در پاسخ به این سئوال که فکر نمی‌کنی اولیویرا هنوز ترکیب اصلی را پیدا نکرده، خاطرنشان می‌کند: «شاید او دوست داشته باشد در هر بازی چند تغییر در تیمش ایجاد کند و من نمی‌توانم در این خصوص حرف بزنم و در کار اولیویرا دخالت کنم. تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود و در بازی‌های امسال فکر می‌کنم فقط مقابل صبا و ذوب‌آهن نتوانستیم در حد انتظار باشیم ولی در آینده همه چیز را جبران خواهیم کرد.»

تماشاگران تراکتور نسبت به سال گذشته کمتر شده و این در حالی است که آنها معتقدند تیم‌شان قدرت سال گذشته را ندارد. کیانی در این خصوص می‌گوید: «من معتقدم تماشاگران با ما قهر نکرده‌اند و اگر یکی‌ دو برد پشت سر هم بیاوریم آنها دوباره استادیوم را پر خواهند کرد. هواداران تراکتور باید از تیم‌شان حمایت کنند و به ما روحیه بدهند و ما از حضور آنها در استادیوم دلگرم می‌شویم.»

کیانی در پایان حرف‌هایش می‌گوید: «تیم ما از لحاظ تاکتیکی شرایط خوبی دارد ولی نقطه‌ضعف‌هایی داریم که مطمئنا در آینده برطرف خواهد شد. من معتقدم که این تیم از تیم پارسال قوی‌تر و دروغ ندارم بگویم. مطمئن باشید که در آینده شرایط بهتر خواهد شد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391