برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته انضباطی: تخلفات تکرار شود، دربی بعدی را بدون تماشاگر برگزار می‌کنیم

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۵ — برنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره تخلفات دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس اعلام کرد.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

شهر آورد ۷۵ در حالی ۳/۶/۹۱ برگزار شد که تماشاگران تیم‌های پرسپولیس و استقلال طبق بندهای چهار، پنج ،شش و هشت و تبصرهای یک و دو ماده ۲۲ آئین نامه انضباطی تخلفاتی را انجام داده اند.

بر همین اساس کمیته انضباطی طبق بررسی‌های صورت گرفته طرفداران تیم استقلال را به عنوان شروع کننده سنگ پرانی دانسته و این باشگاه را به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال و تیم پرسپولیس را به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. با توجه به کیفیت رفتارهای غیر ورزشی برخی تماشاگران دو تیم، کمیته انضباطی اعلام کرد که چنانچه در رقابت‌های آتی رفتارهای غیر ورزشی مشابه از هریک از هواداران دو تیم مشاهده شود، حکم به برگزاری مسابقات بعدی دو تیم (از جمله مسابقه برگشت شهر آورد) بدون حضور تماشاگران صادر خواهد شد.

گفتنی است؛ امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال مبنی بر اعتراض به تصمیمات داور مرتکب تخلفاتی شد که وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

ضمن اینکه کمیته انضباطی به دلیل رفتار جوانمردانه سه بازیکن به نام‌های علی کریمی، محسن بنگر و سید مهدی رحمتی به منظور آرام کردن جو ورزشگاه، از آنان تقدیر کرده و مراتب را در سوابق انضباطی این سه بازیکن ثبت و درج می‎کند.

رای صادره غیر از بند مربوط به محکومیت سرمربی تیم استقلال، ظرف مدت یک هفته پس از رویت، قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391