برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا به کرج می آیند

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۹ — ورزش۳

بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازدید از امکانات استادیوم انقلاب به کرج می آیند ولی آنچه که به عینه مشاهده می شود شرایط نامناسب این استادیوم است که هنوز در آن مشکلات فراوانی وجود دارد.

هیئت ۵ نفره بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا ساعت ۴:۳۰ بامداد روز چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ وارد ایران می‌شوند و از روز پنج‌شنبه کار بازرسی خود را از باشگاه‌های لیگ برتری برای امتیاز دهی و تعیین سهمیه بندی کشورها برای حضور باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا آغاز می‌کنند.

در سال گذشته و پس از بازدید نمایندگان از امکانات باشگاه های لیگ برتر یک و نیم سهمیه از فوتبال ایران کسر شد. یکی از مهمترین دلایل کسر امتیاز ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نواقص ورزشگاه های کشور بوده است .

در سال گذشته بازرسان در سفری به استان البرز از ورزشگاه انقلاب کرج نیز بازدید داشته و از امکانات ورزشگاه انقلاب اعلام نارضایتی کردند. از مهمترین مشکلاتی که آنها مطرح کردند می توان به نبود جایگاه خبرنگاران، محل عبور و مرور هواداران، تامین امنیت بازیکنان و کادر فنی تیم‌های میهمان محل عبور و مرور داوران، نبود نور کافی، عدم وجود دوربین مدار بسته و غیره اشاره کرد که البته هنوز هم بسیاری ازمشکلات این استادیوم باقی مانده است.

نبود جایگاه خبرنگاران این روزها مهمترین مشکل اصحاب رسانه است که در آخرین دیدار دو تیم فوتبال سایپای البرز و راه آهن شهر ری باعث دلخوری خبرنگاران شده بود. آنها با مشکلات فراوان به تهیه گزارش بازی می پردازند. در سال گذشته بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان جایگاه مناسب برای خبرنگاران شدند ولی هنوز هم جایگاه مناسبی در ورزشگاه انقلاب وجود ندارد. حتی جایگاه تصویر برداران هم که در طبقه بالای استادیوم واقع شده با مشکلات فراوانی مواجه است.

یکی از مهمترین ایراد های بازرسان به نور ورزشگاه انقلاب بود که این مشکل هم برطرف نشده است به عینه مشاهده شد در یکی از دیدارهای نماینده فوتبال استان البرز در لیگ برتر فوتبال در شب های ماه مبارک رمضان مربیان و کادر فنی تیم های مهمان به استاندارد نبودن نور ورزشگاه انقلاب اعتراض کرده بودند.

محل عبور و مرور هواداران با ایراد های فراوانی مواجه است که به دلیل نبود امنیت کافی شاهد بودیم که شورای تامین استان البرز اجازه برگزاری دیدار استقلال و سایپای البرز را در این ورزشگاه را نداد.

به هر حال با این شرایط باید دید که بازرسان امتیاز قابل قبولی را به ورزشگاه انقلاب کرج می دهد؟

محمد محمودی رئیس هیئت فوتبال استان البرز در خصوص آخرین شرایط ورزشگاه انقلاب&#۱۶۰; گفت: از سال گذشته عملیات عمرانی برای رفع نواقص این ورزشگاه آغاز شد و تلاش های فراوانی انجام شد که ایراد هایی که بازرسان از ورزشگاه انقلاب گرفتند را بر طرف کنیم.

وی ادامه داد: تمام مشکلات ورزشگاه انقلاب برطرف شده و تنها مشکل مربوط به نصب دوربین‌های مداربسته در راهروها و سقف ورزشگاه است که سعی خود را انجام خواهیم داد تا ورود بازرسان به کرج این مشکل حل شود

وی ادامه داد: هدف ما این است تا درجه ورزشگاه انقلاب را ارتقاع دهیم. ورزشگاه انقلاب کرج امکانات خوبی دارد و در حال حاضر این ورزشگاه به طور کامل آماده بوده و منتظر بازدید نهایی و ارائه گزارش ماموران کنفدراسیون فوتبال آسیا است.

محسن جمالپور مدیر مجموعه ورزشی انقلاب کرج گفت: با توجه به اعتباری که به ما داده شد کار را پیش بردیم و سعی کردیم تا آنجا که ممکن است مشکلات را حل کنیم ولی متاسفانه اعتباری که قرار بود به ما داده شود قطع شد و کار تعطیل شد.

وی ادامه داد: متاسفانه نور ورزشگاه انقلاب و جایگاه خبرنگاران هنوز به شرایط ایده آل نرسیده و فکر نمی کنم این مشکل به این زودی‌ها بر طرف شود.

مدیر مجموعه ورزشی انقلاب کرج گفت: باشگاه سایپا هیچ کمکی به ما نکرده است و تنها از امکانات این ورزشگاه استفاده می کند. برای ما مهم نیست این ورزشگاه امتیاز لازم را به دست می آورد یا نه و من اگر جای بازرسان بودم امتیازی به این ورزشگاه نمی دادم.

جمالپور در پایان گفت: باشگاه سایپا باید به دنبال یک استادیوم اختصاصی باشد تا این مشکلات برای این تیم به وجود نیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391