برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی: خبرنگاران اصفهانی تیشه به ریشه ذوب آهن می زنند

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۹ — ایمنا

جنجالی ترین مطلب روزنامه های امروز اصفهان به مصاحبه نصف جهان با کربکندی اختصاص دارد که وی در این مصاحبه انتقاد خود را از خبرنگاران اصفهانی عنوان کرده است.

تیم ذوب آهن

نسل فردا
روزنامه نسل فردا شماره امروز خود را به وضعیت اسفبار تیم بسکتبال ذوب آهن اختصاص داده است و از باغ بی برگی ذوب آهن گفته است. همچنین در شماره امروز نسل فردا پژمان سلطانی به سراغ فیروز کریمی رفته است و مصاحبه ای با او ترتیب داده است.
دیگر عناوین ورزشی نسل فردا
محمد بنا: باید منت خادم را هم بکشیم
برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان برنامه ۱۱+ را اجرا کنید
این بود ال کلاسیکوی ایرانی
زاینده رود
هنوز جوهر امضای قرارداد سامان ویسی با فولاد ماهان خشک نشده است که زاینده رود با وی مصاحبه اختصاصی انجام داده است.سامان ویسی تاکید کرده است از فولاد ماهان پول کمی نگرفته است.
دیگر عناوین ورزشی زاینده رود:
پیمانکار سابق نقش جهان: در کار ورزشگاه گره می اندازند
سپاهان برود فینال آسیا می شوم بوقچی سپاهان
لطفا توپ را عوض کنید
نصف جهان
اما روزنامه نصف جهان در شماره امروز خود، مصاحبه ای تفصیلی از کربکندی را به چاپ رسانده است، مصاحبه ای که در آن سرمربی سابق سبزها تاکید کرده است برخی خبرنگاران اصفهانی تیشه به ریشه ذوب آهن می زنند و ناراحتی خود از گزارشگر شبکه اصفهان را هم عنوان نموده است.
دیگر عناوین ورزشی نصف جهان
افسوس ووشویی- المپیکی ایرانی ها
پیروزی ذوب آهن در مقابل تراکتور؛ آغزای برای یک پایان
صادقی: نور از راست می تابید دیدم دچار مشکل شد
اصفهان زیبا
روزنامه اصفهان زیبا شماره امروز خود را به المپیاد چهارم ایرانیان و اما و اگرهای پیش رو اشاره کرده است. در این روزنامه روند نزولی اصفهان در رقابتهای المپیاد ایرانیان زیر ذره بین رفته است.
دیگر عناوین ورزشی اصفهان زیبا
سپاهان بازگشتنی است
نصر: مسابقات گوانگجو به من ضربه زد
نیکخواه بهرامی: با مهرام توافق نکنم به فولاد ماهان می روم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391