برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی: هیچ کسی مثل شما خبرنگاران منتظر برکناری من نیست!

جمعه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۰ — ایسنا

رسول کربکندی از بازی بازیکنانش در دیدار برابر مس به هیچ وجه رضایت ندارد.

رسول کربکندی

منطقه کویر، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی خوبی نبود، شرایط دو تیم در این بازی متفاوت بود زیرا مسی‌ها سرمایه گذاری خوبی کردند و نتیجه را به نفع خود رقم زدند تا در جدول اوضاع بهتری پیدا کنند. ما در هر هشت بازی اخیر خود گل دریافت کردیم و این نشان می‌دهد خط دفاع ما عملکرد قابل قبولی نداشت و خیلی راحت اجازه می دهد تا مهاجم حریف توپ را وارد دروازه کند.

وی گفت: به نظر من هر وقت که بد گل می‌خوریم از نظر روانی بسیار عقب می‌افتیم و به همین دلیل تا انتهای بازی زیر بار فشار روانی قرار می‌گیریم.

کربکندی درباره این که باشگاه به وی اولتیماتوم داده است یا نه، گفت: هیچ کس مثل شما خبرنگاران منتظر برکناری من از تیم ذوب آهن نیست و مدیریت تاکنون هیچ گونه حرفی درباره ترک تیم به من نزده است.

وی درباره داوری و اخراجش از بازی گفت: به نظر من صحنه پنالتی به هیچ وجه درست نبود و انتخاب داور این بازی اوج بدسلیقگی کمیته داوران ما را نشان می‌دهد. زیرا این داور در بازی ذوب‌آهن و فولاد به عنوان داور چهارم بود و چون در آن بازی قضاوت نادرستی داشت حال می‌خواست این گونه آن را جبران کند که به نظر من عدالت رعایت نشد.

وی گفت:‌ به نظر من کیفیت بازی اصلا خوب نبود، نباید فراموش کنیم این کیفیت پایین روی بازی تیم ملی ما هم اثر گذاشته و وضع فوتبال ما به این شکل درآمده است.

کربکندی در مورد مصاحبه‌های قبل و بعد از بازی گفت: به نظر من مصاحبه‌های بعد از بازی حاکم بر فوتبال امروز دنیاست و هر مربی باید پاسخگوی بازی تیم خود به خبرنگاران باشد اما مصاحبه قبل از بازی یک عادت نامتعارف است که برای تیم‌ها و مربیان به یک معضل بزرگ تبدیل شده است. اگر نتوانیم در مصاحبه قبل از بازی شرکت کنیم کمیته انضباطی ما مربیان را جریمه می کند، در حالی که پروازها دست ما نیست و این امر ممکن است موجب عدم حضور ما شود.

سرمربی تیم ذوب‌آهن افزود: کمیته انضباطی برای خود دکانی باز کرده که از این راه ارتزاق کند.

وی درباره وضعیت پرداخت بخش اندکی از قراردادهای بازیکنان توسط مدیریت این باشگاه گفت: بازیکنان ما بهانه‌جویی می‌کنند، زیرا مشکل مالی گریبانگیر همه تیم‌های لیگ برتری هست واگر آن‌ها کمی همت کنند می‌توانند بازی‌های بهتری از خود به نمایش بگذارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391