برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مروری بربازی های هفته چهارم لیگ برترفوتسال

چهارشنبه، ۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۱ — ورزش۳

تیم فوتسال شهیدمنصوری قرچک در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال به دنبال فرار از انتهای جدول است.

چهارمین هفته از چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتسال عصر فردا (پنجشنبه) با برگزاری ۳ دیدار آغاز خواهد شد.

در یکی از دیدارهای فردا تیم صدرنشین گیتی‌پسند اصفهان میزبان شهرداری ساوه است. شاگردان علیرضا افضل با ۳ پیروزی و ۹ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و در این هفته به دنبال تثبیت جایگاه خود هستند، اما کار دشواری برابر شاگردان رضا عقابی دارند. ساروی‌ها هفته گذشته استراحت داشتند و در ۲ بازی گذشته خود نیز به یک پیروزی و یک شکست دست یافتند.

در دیگر دیدار تیم فوتسال شهیدمنصوری قرچک میهمان تیم تازه وارد گاز خوزستان است. گاز که در ۳ هفته گذشته با ۲ شکست (یک هفته استراحت داشت) بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد از مدافع عنوان قهرمانی پذیرایی خواهد کرد. منصوری در هفته‌های اخیر ۲ شکست خانگی را تجربه کرده و باید دید در این بازی که میهمان است همانند هفته دوم می‌تواند به برتری دست یابد یا خیر. شاگردان رضا لک با ۳ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند و در این هفته به دنبال پیروزی و فرار از تیم‌های انتهای جدول هستند.

صبای قم نیز میزبان لبنیات ارژن شیراز است. شاگردان امیر شمسایی در حالی پذیرای شیرازی‌ها خواهند بود که با ۶ امتیاز در رده سوم قرار دارند و ارژنی‌ها بدون امتیاز در انتهای جدول قرار گرفته‌اند.

در ادامه هفته چهارم روز جمعه ۳ دیدار برگزار می‌شود. شرکت ملی حفاری اهواز که با ۹ امتیاز در رده دوم ایستاده به مصاف شهرداری تبریز می‌رود. شاگردان سیدمهدی ابطحی به دنبال پیروزی برابر تیم تازه وارد هستند تا بتوانند با لغزش گیتی‌پسند خود را به صدر جدول برسانند.

در دیگر بازی‌ها میثاق تهران میزبان فرش‌آرا است و دبیری تبریز از راه ساری پذیرایی می‌کند.

***برنامه کامل هفته چهارم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است: (تمام بازی‌ها ساعت ۱۷ آغاز می‌شود.)

*پنجشنبه ۲ شهریور

گیتی‌پسند اصفهان - شهرداری ساوه

گاز خوزستان - شهیدمنصوری قرچک

صبای قم - لبنیات ارژن شیراز

*جمعه ۳ شهریور

شرکت ملی حفاری اهواز - شهرداری تبریز

میثاق تهران - فرش‌آرای مشهد

دبیری تبریز - راه ساری

در این هفته هلال احمر تبریز استراحت دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391