برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولین بازی معدنچی درترکیب اصلی پرسپولیس

شنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۴ — گل

ظاهرا قرارداد معدنچی طوری تنظیم شده که هر چقدر بازی کند پول می گیرد و حالا این بازیکن چپ پا امیدوار شده که بدون دریافت پول پرسپولیس راترک نخواهد کرد

مهرزاد معدنچی

مهرزاد معدنچی بعد از چهار سال و اندی بار دیگر در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

بعد ازمصدومیت پولادی و فشنگچی دو بازیکن چپ پای پرسپولیس مانوئل برای جناح چپ خط دفاعی تیمش باید از بین معدنچی با تجربه یا سعید قدمی جوان یکی را انتخاب می کرد اما ظاهرا پیرمرد پرتغالی صلاح دیده با سه مدافع مرکزی خود یعنی بنگر،سید جلال و نورمحمدی در خط دفاع به میدان برود و سیستم ۳-۴-۳ را برگزیند .

در این شرایط حسین ماهینی در گوش راست خط چهار نفره مرکز زمین به میدان می‌رود و مهرزاد معدنچی گوش چپ خواهد بود.

جالب اینکه معدنچی در هفت بازی گذشته هیچ گاه به لیست ۱۸ نفره هم نرسیده بود و حالا باید در ترکیب اصلی به میدان برود.ظاهرا قرارداد معدنچی طوری تنظیم شده که هر چقدر بازی کند پول می گیرد و حالا این بازیکن چپ پا امیدوار شده که بدون دریافت پول پرسپولیس راترک نخواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391