برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احتمال حضور مهدوی‌کیا در دیدار با فولاد

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۲ — مشرق

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس از آخرین وضعیت مصدومیت بازیکنان تیم پرسپولیس پیش از بازی با تیم فولاد خوزستان خبرداد.

علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا و تیم پرسپولیس

وجیه الله چشمه سری در گفتگو با مهر، در خصوص آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی با تیم فولاد خوزستان، ضمن بیان مطلب فوق گفت: مصدومیت مهدوی کیا مربوط به کشیدگی عضلات ران پای راستش بود که تا حدود زیادی برطرف شده است. وی صبح امروز تحت فشار دوید که خوشبختانه احساس درد نکرد و مشکلی نداشت.

وی در همین خصوص افزود: قرار است مهدوی کیا روز سه شنبه در تمرین تیم شرکت کرده و با توپ کارکند، بنابراین اگر این بازیکن در تمرین فردا نیز احساس درد نکرده و مشکل خاصی نداشته باشد در بازی با تیم فوتبال می تواند برای تیم پرسپولیس بازی کند.

پزشک تیم پرسپولیس در خصوص مصدومیت سامان آقا زمانی نیز تاکید کرد: رباط های مچ پای چپ سامان آقازمانی آسیب دیده بود. وی در تمرین صبح امروز تیم دوید و تحت فشار از این بازیکن تست گرفتیم که خوشبختانه از این نظر تحت فشار قرار نگرفت و مشکل خاصی نداشت.

وی افزود: به دلیل حساس بودن مصدومیت مچ پا قرار است این بازیکن در تمرین روز سه شنبه تیم کار با توپ و ضربه زدن با آن را انجام دهد تا ببینیم مصدومیت وی به طور کامل برطرف شده یا خیر؟ بنابراین پس از تمرین فردای تیم می توانیم بگوییم که آقازمانی قادر به بازی کردن در تیم پرسپولیس در بازی با تیم فولاد خوزستان خواهد بود یا خیر؟

چشمه سری در خصوص آخرین وضعیت تیم سوسا گفت: رباط صلیبی پای این بازیکن پاره شده و ما به مسئولان باشگاه نیز گفته ایم که این بازیکن باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. البته سوسا پس از عمل جراحی نیز بین ۶ تا ۸ ماه نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس همچنین دلیل غیبت علی کریمی در تمرین روز دوشنبه سرخپوشان را مسمومیت غذایی این بازیکن عنوان کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391