برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی‌کیا: تشویق مربیان سابق نماد اعتراض است

چهارشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۹ — فارس

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تشویق مربیان سابق در ورزشگاه‌ها نماد اعتراض است اما مسئله جدیدی نیست.

مهدی مهدوی‌کیا و تیم پرسپولیس

مهدی مهدوی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد اینکه گفته می شود قرار است اتفاقات رخ داده بین بازیکنان تیم ملی و رسانه‌ها برطرف شود،اظهار داشت: شنیدم که مراسم خوبی بین رسانه‌ها و بازیکنان تیم ملی قرار است برگزار شود که خوشحال شدم اما باز هم تکرار می‌کنم همه چیز باید دوطرفه باشد. رسانه‌ها نباید به دنبال برخی از اخبارهای ضد و نقیض بروند که فوتبالی‌ها مجبور شوند فاصله بگیرند.احترام‌ متقابل باید صورت گیرد تا تیم ملی موفق شود.

وی با حمایت از تیم ملی گفت: ما ۵ بازی در آینده با حریفان داریم. در دوره‌های قبلی هم به مشکلاتی برخوردیم و حتی در تهران نتیجه را به اردن واگذار کردیم اما همه چیز را جبران کردیم. در برابر دو حریف اصلی خودمان دو بازی خانگی داریم و می‌توانیم با امتیازات کامل نصف راه را برویم و همه چیز را جبران کنیم.

مهدوی کیا ادامه داد: در این شرایط نباید کاری کرد که به ضرر فوتبال و مطبوعات باشد. به نظر من باید از کادر فنی و تیم ملی حمایت شود در غیر این صورت دچار مشکل می‌شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که قبول دارد تفکرات بازیکنان تیم ملی در سال ۹۸ با زمان فعلی فرق کرده است، گفت: به طور کلی خیلی از مسائل فرق کرده. شما اگر شرایط زندگی‌ را هم نگاه کنید نسبت به قبل تفاوت‌های زیادی داشته .هر چقدر رو به جلو می‌رویم خیلی از چیزها تغییر می‌کند و فوتبال ما هم جدا از این مسائل نیست. امیدوارم که به جام جهانی برویم چون اگر خدای ناکرده این اتفاق نیفتد، برای هیچ کس خوب نیست.

این بازیکن در خصوص شرایط پرسپولیس گفت: ما تیم خوبی داریم اما به دنبال این هستیم تا از لحاظ روحی و روانی از بحران به وجود آمده خارج شویم. قطعا حوصله همه چیز را درست می‌کند پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد و می‌توانیم از این شرایط خارج شویم. ما باید با نفرات بیشتری در هجده قدم حریف ظاهر شویم.

وی افزود: ما می‌دانیم در بازی‌های سه امتیازی نتیجه مساوی فایده‌ای ندارد. سپاهان یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر ایران است و قطعا می‌خواهیم دست پر به تهران برگردیم که امیدواریم این اتفاق بیفتد.

این بازیکن خاطرنشان کرد: حرف من با هواداران پرسپولیس است. آنها همیشه حق دارند و از ما انتظار داشتند که امسال نتایج بد فصل گذشته را جبران کنیم اما متاسفانه در ابتدای راه برخی اتفاقات باعث شد تا به مشکل بخوریم. به نظر من هوادار واقعی است که باید در روزهای سخت به پرسپولس کمک کند ما همه دوست داریم که ببریم اما به شرایط کامل نرسیدیم.

مهدوی کیا تصریح کرد: باید قبول کنیم که روزهای خوب و بد وجود دارد و کسی می‌تواند به هدفش برسد که تا دقیقه ۹۰ بجنگد. البته با توجه به برخی اتفاقات در ورزشگاه‌ها و تشویق برخی مربیان سابق باید بگویم که این مسائل در ورزشگاه‌ها وجود دارد و هواداران به دنبال تخلیه خود هستند این موضوع یک نماد اعتراض است و مسئله جدیدی نیست. انشاءالله ما نتیجه می‌گیریم و خیلی از اتفاقات دیگر تکرار نخواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391