برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی کیا خطاب به استقلالی ها:اول شما شروع کردید!

جمعه، ۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۵۳ — گل

علی کریمی در دقیقه ۶۰ هنگامی قصد ارسال کرنر را داشت تماشاگران استقلال بطری‌های آب، سنگ، گوجه و اشیای دیگری را به سمت او پرتاب کردند

مهدی مهدوی‌کیا

پررنگ‌ترین حاشیه نیمه دوم داربی هفتاد و پنجم توقف چند دقیقه مسابقه بخاطر پرتاب سنگ، گوجه و بطری به داخل زمین بود

به گزارش سایت گل، پررنگ‌ترین حاشیه نیمه دوم داربی هفتاد و پنجم توقف چند دقیقه مسابقه بخاطر پرتاب سنگ، گوجه و بطری به داخل زمین بود.از همان دقایق ابتدایی نیمه دوم اعتراض‌های امیر قلعه‌نویی در کنار زمین نسبت به داوری آغاز شد.در صحنه‌ای که محسن بنگر و جواد نکونام برخوردی با هم داشتند پیراهن بنگر پاره شد و نیمکت‌نشینان پرسپولیس تا پیش از پیدا کردن پیراهن دوم بنگر، سعی داشتند آن را دوخته یا با چسب پیراهن او را وصله بزنند! خوشبختانه پیراهن دوم بنگر پیدا شد تا اتفاق حاشیه تاسف‌بار دیگری از این دست رخ ندهد.

علی کریمی در دقیقه ۶۰ هنگامی قصد ارسال کرنر را داشت تماشاگران استقلال بطری‌های آب، سنگ، گوجه و اشیای دیگری را به سمت او پرتاب کردند تا جایی که بازی یک دقیقه متوقف ماند. رحمتی و برخی بازیکنان استقلال از هوادارانشان خواستند تا چیزی پرتاب نکنند. این اتفاق ۷ دقیقه بعد از سوی تماشاگران پرسپولیس هم هم صورت گرفت و جانواریو برای ارسال کرنر با مشکلاتی مواجه شد.

پس از این صحنه در چندین موقعیت مشابه پرتاب سنگ‌ها به داخل زمین که بیشتر از سوی پرسپولیسی‌ها بود بازی را در دقایقی متوقف کرد. کریمی از تماشاگران می‌خواست این اقدام تاسف‌بار را انجام ندهند. حنیف عمران‌زاده که قصد پرتاب اوت را داشت، بخاطر پرتاب‌ها از پرتاب توپ منصرف شد.نکته جالب توجه عصبانیت مهدوی کیا از این اتفاقات بود و او خطاب به بعضی از بازیکنان استقلال گفت:«اول تماشاگران شما شروع کردند و اگر آن کار را نمی کردند اینطور نمی شد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391