برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمود زاده: برق مدارکش را داده،منتظر نامه هیئت فوتبال تهران هستیم

پنجشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۴ — گل

در این هفته سیر قانونی انتقال امتیاز استیل آذین به برق شیراز تا حدودی انجام شد و معاونت اداره کل وزرش و جوانان استان این نقل و انتقال را مشروط تایید کرد

تیم برق شیراز

در پی اظهارات محمد هادی آیت الهی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال و حیدرعلی کامیاب، مدیر عامل برق شیراز فریبرز محمود زاده، مسئول لیگ یک کشور به lig۱.ir گفت: اینکه برقی‌ها اذعان داشتند برای بازی با مس در هفته دوم به سوی رفسنجان در حرکت بودند و در میانه های راه متوجه شدند بازی لغو شده است به این خاطر بود که می خواستند ما را در عمل انجام شده قرار دهند و به نوعی ما را تحت فشار قرار دهند که برای سازمان لیگ رعایت قانون بر همه چیز ارجحیت دارد. البته در این هفته سیر قانونی انتقال امتیاز استیل آذین به برق شیراز تا حدودی انجام شد و معاونت اداره کل وزرش و جوانان استان این نقل و انتقال را مشروط تایید کرد و اذعان داشت در صورتی که کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران رای به رفع تعیلق استیل آذین دهد این نقل و انتقال بلامانع خواهد بود اما تاکنون هیات فوتبال استان تهران نامه ای به ما نداده است. این را هم اضافه کنم فعالیت های تیم استیل آذین به دلیل پرونده های موجود در کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران به حالت تعلیق درآمده است.

فریبرز محمود زاده در پاسخ به این سوال که آیا حضور برق شیراز در لیگ یک منوط به اجازه فیفا هم است، گفت: همان طور که در جریان قرار گرفته اید تیم استیل آذین در فیفا هم پرونده دارد و اخیرا هم رایی علیه این تیم در جهت احقاق منافع تومبا صادر شده، در این ارتباط فدراسیون فوتبال نامه ای را برای فیفا ارسال کرده تا استعلام لازم را بعمل آورد.

اما تکلیف دو بازی معوقه برق شیراز چه خواهد شد؟ محمد هادی آیت الهی در این باره گفته دو بازی انجام نشده برق باید در لیست دیدارهای معوقه قرار بگیرد و سازمان لیگ برای برگزاری آن اعلام برنامه کند! مسئول لیگ یک کشور در این باره گفت: باشگاه برق در موعد مقرر مدارک خود را به ما ارا ئه کرده بود اما به دلیل مشکلات حقوقی و اینکه نقل و انتقال امتیاز انجام نشده بود ما برای بازیکنان و کادر فنی این تیم کارت صادر نکردیم و اجازه ندادیم این تیم به میدان برود. اما اینکه نتیجه بازی های برق در هفته اول و دوم چه خواهد شد تصمیمی است که کمیته انضباطی خواهد گرفت. ما مجری هستیم و مسئول برگزاری مسابقات. دلایل لغو بازی‌ها را برای کمیته انضباطی مکتوب کرده ایم و حال هر تصمیمی که کمیته انضباطی بگیرد به آن عمل خواهیم کرد.

جالب اینکه در نامه سازمان لیگ به کمیته انضباطی که در سایت اینترنتی فدراسیون فوتبال منتشر شده عدم حضور برق در هفته نخست غیر موجه تشخیص داده شده و در خصوص لغو دیدار این تیم با مس آمده است: «دیدار دو تیم مس رفسنجان و برق شیراز به علت مشکلات حقوقی و اداری باشگاه برق شیراز برگزار نمی شود. پرونده دیدار فوق با توجه به مفاد بند ۲-۶ از ماده ۶ آئین نامه برگزاری مسابقات فصل ۹۲-۹۱ جهت بررسی و اعلام نتیجه قانونی به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال می شود.

مسئول برگزاری لیگ یک در خصوص تیم های ماشین سازی و یادآوران شلمچه هم گفت: وضعیت این تیم‌ها با برق متفاوت بوده، این دو تیم در موعد مقرر حتی یک مدرک هم به ما ارا ئه نکرده بودند و به همین دلیل بازی اشان در هفته اول لغو شد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391