برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: هواداران چون مجیدی را دوست دارند تشویق می‌کنند، اعتراضی در کار نیست!

جمعه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۴۸ — فارس

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران چون فرهاد مجیدی را دوست دارند او را تشویق می‌کنند و اعتراضی در کار نیست.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی پس از تساوی بدون گل استقلال برابر فجرسپاسی در مورد اینکه چرا بازیکنان استقلال مصاحبه نکردند گفت: این تصمیم شخصی آنها است. ما هیچ چیزی به بازیکنان نگفتیم که مصاحبه نکنند.

وی در مورد اینکه ادامه این روند به نفع فوتبال است یا نه گفت: به نظر شخصی خودم با توجه به اینکه در مقدماتی جام جهانی هستیم رسانه‌ها، بازیکنان، مربیان و مدیران باید در تعامل باشند. عدم تعامل این ارکان به ضرر فوتبال و نوعی جنگ داخلی است که دودش به چشم فوتبال می‌رود و ما را از جنگیدن با حریف خارجی بازمی‌دارد.

ماجدی در مورد اینکه شما بازیکنان را به تعامل با رسانه‌ها دعوت کرده‌اید یا نه عنوان کرد: باید یک سری مسائل رو در رو گفته شود. برخی بازیکنان با نمایندگان مطبوعات جلسه داشتند که به جمع بندی نرسید. فکر می‌کنم این مسئله تا آخر هفته به جمع بندی برسد. من هم کمک می‌کنم که این تعامل زودتر ایجاد شود.

سرپرست استقلال در مورد اینکه چرا هر کس که فرهاد مجیدی را تشویق کرد بازداشت شد اظهار داشت: من این مسئله را از شما می‌شنوم و نمی‌دانم چنین اتفاقی افتاده یا نه.

وی در مورد اینکه این شعارها خطی است یا نه و آیا نشانگر اعتراض تماشاگران استقلال است گفت: بعید می‌دانم شعارها خطی باشد. هواداران فرهاد مجیدی را چون دوست دارند تشویق می‌کنند و بحث اعتراض نیست. اعتراض زمانی است که تیم نتیجه نگیرد و بازنده شود.

در این لحظه خبرنگاران به سرپرست استقلال گفتند که ما هم مثل شما خوش بین هستیم که ماجدی پاسخ داد: این خوش بینی ما را به سرمنزل مقصود می‌رساند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391