برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرنوشت مغموم دو صدر نشین؛ ملوان - تراکتور

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۵۶ — گل

یک نقطه مشترک جالب دیگر برای بازندگان رقم بخورد وهر دو صاحب پنالتی شوند

تیم ملوان

هفته ششم لیگ برتردر شرایطی به پایان رسید که تقریبا اکثر بازی‌ها تحت شعاع شهر اورد پایتخت قرار گرفت ، شهر آوردی که بعد مدتی دوباره نتیجه تساوی آنهم از نوع بدون گل اش را در پایان ۹۰ دقیقه به ثبت رساند ، تساوی که اینبار به " سنگ " و " گوجه " نیز آراسته شد تا تیتر همه روز نامه های ورزشی امروز شنبه به این دو واژه مزین شود .

از دیگر اتفاقات جالب بازی های هفته ششم باید به سرنوشت مشترک دو تیم صدر نشین هفته قبل ( پنجم ) این رقابت‌ها ملوان انزلی و تراکتور سازی تبریز اشاره کرد که هر دو تیم ۱۱ امتیازی رده های اول ودوم را بخود اختصاص داده بودند و هر دو تیم با نتیجه مشابه ۳ بر ۱ نتیجه را به حریفان خود واگذار کردند وجالب اینکه هم ملوان وهم تراکتور بازی را در نیمه اول ۲ بر صفر بازنده به رختکن رفتند و برای بار سوم هم دروازه شان باز شد تا درادامه بازی، یک نقطه مشترک جالب دیگر برای بازندگان رقم بخورد وهر دو صاحب پنالتی شوند تا فصله گل های خورده خود را به عدد ۲ تقلیل دهند .


ملوان و تراکتور کماکان حق همسایگی را عین هفته گذشته رعایت کرده وبه ترتیب رده های چهارم وپنجم را در پایان هفته ششم به خود اختصاص داده اند ، در هفته پیش روعصرروز چهارشنبه ملوان بدیدار هم استانی خود داماش رشت خواهد رفت وتراکتور سازی درهمین روزمقابل صبای قم صف آرایی خواهد کرد.

شرایط دو تیم مس کرمان وپیکان تهران نیز از جهاتی مشابه هم بود دو تیمی که فصل را با بحران آغاز نمودند و کابوس برکناری را مربیان این دو تیم کماکان احساس می کردند ،اما پیکان ومس توانستند در هفته گذشته بعنوان میهمان ۳ امتیاز دیدار با حریفانشان را از آن خود کنند وخود را از مهلکه بحران دور سازند و در این هفته هم بازبا نتیجه مشابه ۱ بر صفربعنوان میزبان از صد سپاهان وداماش بگذرند تا پیکان ۱۰امتیازی از حال وهوای دیگری برخور دار شود ومس نیز با ۷ امتیاز پنجره آرامش را بروی خود بگشاید .

داماش در هفته هفتم میزبان ملوان انزلی خواهد بود تا الگیلانو را برگزار کنند ومس در بندر میهمان شاگردان اکبر میثاقیان خواهد بود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391