برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مانوئل‌اول‌ قول‌ بدهد پرسپولیس سقوط‌ نمی کند

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۷

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مانوئل اول قول بدهد که پرسپولیس در لیگ برتر می ماند، بعد در مورد فصل بعد صحبت کند.

مانوئل ژوزه

ناصر ابراهیمی اظهار داشت: مانوئل اعلام کرده که هوادارن پرسپولیس به او فرصت بدهند تا در فصل آینده نتیجه بگیرد قرار داد مانوئل میلیاردی است ،‌آیا او فصل آینده با پول خواهد کار کند یا بدون پول هم کار می‌کند کسی که قول فصل بعد را می دهد ،‌نباید حرف پول بزند و باید بگوید اگر قهرمان شدم، چقدر می گیرم واگر قهرمان نشدم، پور نمی خواهم.

وی افزود: پرسپولیس الان کاندید سقوط به لیگ یک است، مانوئل اول قول بدهد که تیم را در لیگ برتر نگه دارد و سقوط نمی کند و بعد در مورد فصل بعد صحبت کند.

او در ادامه گفت: مانوئل وقتی وارد ایران شد،‌اعلام کرد که پرسپولیس را به جایگاه اصلی اش می رساند وا مروز حرف فصل آینده را می زند مانوئل اول تیم را درست کند و در جدول تک رقمی شود تا مردم باورش کنند،‌ بعد قول سال بعد را بدهد.

مربی سابق پرسپولیس اظهار داشت: قهرمان شدن همینطوری نیست بلکه پرسپولیس باید در این فصل جوان می‌شد ودر فصل ‌آینده نتیجه می گرفت اما برای قهرمانی این تیم برنامه ای وجود ندارد که به آینده آن امیدوار باشیم.

وی افزود: هیات مدیره جدید باشگاه در حال تشکیل شدن است و باید ببینیم هیات مدیره جدید باشگاه قول مانوئل برای فصل جدید را قبول می کنند یا نه، سوال من از مانوئل این است که اگر پرسپولیسی به لیگ یک سقوط کرد،‌چکار می کند.

ابراهیمی در پایان گفت: پرسپولیس تیمی بزرگ، محبوب و ریشه دار است و نباید درچنین شرایطی باشد این تیم را راحت می شود درست کرد اما با این روند مثل استیل آذین می شود مگر اینکه مدیران باشگاه تصمیم درستی بگیرند و پرسپولیس را از این حالت خارج کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391