برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرفاوی: تیم من تا هفته ششم گل نخورد هیچ کس تعریف نکرد

سه‌شنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۷ — قدس‌آنلاین

چه وطور می شود من که بیرون هستم پیشنها های لیگ برتری ام را رد کنم. نمی دانم این اخبار کذب از کجا می آید. من فقط پیشنهاد تیم کاوه خرمشهر را رد کردم که در لیگ یک بازی می کرد

یکی از کسانی که با افت بیشتر استقلال علیه امیر قلعه نویی حرف هایی خواهد زد کسی نخواهد بود جز صمد مرفاوی. آقا صمد اکنون با نرمی از نتایج ضعیف استقلال انتقاد می‌کند اما یک نتیجه بد دیگر از امیر قلعه نویی کافی است تا صمد هم مثل پرویز شمشیر را برای امیر از رو ببندد. مرفاوی در واکنش به نتایج استقلال در لیگ دوازدهم می گوید:« پرواضح است که استقلال نتایج مطلوبی در لیگ امسال نگرفته اما من خودم معتقدم باید قدری صبر کرد چون هفته های آغازین برای ارزیابی یک تیم صحیح نیست. استقلال تیم بزرگی است اما تا الان انتظارات را برآورده نکرده است. در خط حمله ضعف های زیادی به چشم می خورد و الان همه از خط دفاع استقلال می گویند. جالب است که چگونه همه از خط دفاع آبی‌ها به نیکی یاد می کنند در حالی که فصل نهم وقتی من روی نیمکت استقلال بودم و تا هفته ششم گلی نخورده بودیم هیچ کس از ما تعریف نمی کرد! به هرحال برای اینکه محکوم به حاشیه سازی نشویم سعی می کنم به نکات مثبت استقلال اشاره کنم. امیدوارم استقلال با امیر قلعه نویی که نشان داده کارش را بلد است به روزهای بهتری دست یابد.» مرفاوی در پایان حرف هایش رد کردن پیشنهاد های لیگ برتری اش را تکذیب کرد:« یکی از رسانه‌ها از قول من نوشته بود که چند پیشنهاد لیگ برتری از جمله مس کرمان را رد کرده ام. وقتی آن خبر را خواندم خنده ام گرفت. چه وطور می شود من که بیرون هستم پیشنها های لیگ برتری ام را رد کنم. نمی دانم این اخبار کذب از کجا می آید. من فقط پیشنهاد تیم کا.ه خرمشهر را رد کردم که در لیگ یک بازی می کرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391