برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی کهن سرمربی جلالی دستیارش در پرسپولیس

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۸ — قدس‌آنلاین

مجید جلالی نیز از دستیاری محمد مایلی کهن استقبال خواهد کرد چرا که وی نیز رابطه خوبی با مایلی دارد و می داند چنانچه به عنوان دستیار برگزیده بشود می تواند همه تصمیم های کادر فنی را خود اتخاذ کند

محمد مایلی کهن

در دربی ۷۵ عملکرد خوبی داشت. البته آن‌ها تحسین برانگیز نبودند و اندکی بهتر از بازی های قبل ظاهر شدند. شاید اگر استقلال آن قدر اسفبار نبود پرسپولیس باخت دیگری را تجربه می کرد. البته نقش کریمی را هم باید در خلق این نتیجه بسیار پررنگ دانست. جادوگر در دربی عملکرد خوبی داشت تا پرسپولیس نسبت به بازی های قبل بهتر ظاهر بشود. تساوی پرسپولیس در دربی ۷۵ اما سبب نمی شود که زمزمه های تغییر در کادر فنی پرسپولیس به پایان برسد. هنوز هم می توان درباره اینکه چه کسی جای ژوزه را می گیرد چیزهایی شنید. وقتی بعد از دربی خبر رسید که پرسپولیس را ژوزه ارنج نکرده و بودند کسانی که در ترکیب دست بردند و مهدوی کیا را برای حضور در پست هافبک دفاعی پیشنهاد کردند خبرهای دیگری هم پیامد این شایعات بیرون آمد. اینکه ژوزه در دربی ۷۵ به تساوی رسیده خود یک بحثی است و اینکه پرسپولیس اکنون وضعیت اسفباری دارد نیز بحث جا گانه ای. به جرات می توان گفت پرسپولیس در دربی بهترین نمایش خود را طی شش هفته ای که از لیگ پشت سرگذاشتیم اجرا کرد و بیم آن می‌رود که سرخ‌ها دوباره به همان وضعیت فنی سابق برگردند به همین دلیل پرونده انتخاب جانشین های احتمالی ژوزه باز است و در این راستا شنیده می شود که محمد مایلی کهن و مجید جلالی جزو اصلی ترین گزینه های پرسپولیس به حساب می آیند. جالب است که می شنویم جلالی قراراست به عنوان دستیار محمد مایلی کهن ایفای نقش کند تا به نوعی کسی نتواند بهاین تصمیم انتقاد کند. در این راستا اخبار دیگری هم در دست است. یکی از اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس که خود دوست داشت به عنوان سرمربی روی نیمکت این تیم بنشیند با محمد مایلی کهن و مجید جلالی گفت و گو کرده و به نوعی رابط باشگاه پرسپولیس با این دو محسوب می شود. مایلی کهن نیز در آخرین مصاحبه های خود از اینکه چرا تا کنون به عنوان سرمربی پرسپولیس نشده و فرصتی به وی داده نشده ابراز ناراحتی کرده است و شاید این باز بار دیگر شانس به روی حاجی مایلی که آخرین بار به عنوان سرمربی تیم سایپا در لیگ مشاهده شد لبخند بزند. مجید جلالی نیز از دستیاری محمد مایلی کهن استقبال خواهد کرد چرا که وی نیز رابطه خوبی با مایلی دارد و می داند چنانچه به عنوان دستیار برگزیده بشود می تواند همه تصمیم های کادر فنی را خود اتخاذ کند. اصولا مایلی کهن در کارهای فنی دخالت آن چنانی نخواهد داشت اگر مجید جلالی به عنوان دستیارش انتخب بشود. وقوع این تغییرات البته بستگی به نتیجه بازی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان دارد. اگر سرخ‌ها بتوانند دومین پیروزی خود را درجنوب جشن بگیرند شاید ژوزه تا پایان تیم فصل اول نیز روی نیمکت سرخ های پایتخت باشند و قضیه تغییرات در کادر فنی مسکوت بماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391