برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی: نمی‌توان به دروغ گفت کی‌روش انتظارات رابرآورده کرده است

یکشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۵۰ — ایسنا

صعود به جام جهانی خیلی از مشکلات را حل می‌کند و رسانه‌ها هم در این زمینه می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. اگر این حمایت‌ها برداشته شود تیم ملی ضرر می‌کند. فوتبالیست‌ها هم باید عاقلانه‌تر رفتار کنند.

پرویز مظلومی

پرویز مظلومی اظهار کرد: باید از تیم ملی حمایت کرد و نباید دیدگاه‌مان را روی چند فوتبالیست معطوف کنیم، دیدگاه‌مان باید روی تمام جامعه فوتبال باشد. در حال حاضر در شرایط حساسی قرار داریم. صعود به جام جهانی خیلی از مشکلات را حل می‌کند و رسانه‌ها هم در این زمینه می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. اگر این حمایت‌ها برداشته شود تیم ملی ضرر می‌کند. فوتبالیست‌ها هم باید عاقلانه‌تر رفتار کنند.

مظلومی درباره عملکرد تیم ملی گفت: نمی‌توانم به دروغ بگویم که تیم ملی انتظارات را برآورده کرده است. فکر می‌کنم که جامعه فوتبال از عملکرد تیم ملی راضی نباشد. کی‌روش فرصت کافی در اختیار داشت. شاید حواشی به تیم ملی سرایت کرده باشد و از همین رو ملی‌پوشان نتوانستند چیزی که در حد توان‌شان بود را بروز دهند. ان‌شاءالله از بازی برابر لبنان با یک برد مقتدرانه روند رو به رشدی را شروع و همان طور که مدال‌آوران المپیکی و پارالمپیکی دل مردم را شاد کردند آن‌ها هم باعث خوشحالی مردم شوند.

وی افزود: انتظاراتی که مردم از فوتبال دارند هنوز در رده باشگاهی و ملی برآورده نشده است.

مظلومی همچنین درباره ترکیب تیم ملی و انتخاب بازیکنان بیان کرد: کی‌روش بر اساس شناخت قبلی‌اش بازیکنان را انتخاب می‌کند. شاید اگر قرار بود بر اساس بازی‌ای که بازیکنان در طول فصل ارائه دادند تصمیم می‌گرفت، بعضی از آن‌ها را دعوت نمی‌کرد. البته شاید حق داشته باشد چرا که شاید نتوانسته جانشینان بهتری برای آن‌ها انتخاب کند.

وی افزود: هنوز کی‌روش در مرحله امتحان است، در حالی که این مسئله در شرایط کنونی خوشایند نیست. ضمن اینکه از بازیکنان دورگه‌ای که به تیم ملی اضافه شدند هم چیزی ندیدیم، تنها دژاگه خوب کار کرد که اکثرا مصدوم است و آن طور که باید و شاید نتوانسته کمک کند.

مظلومی افزود: کی‌روش تلاش می‌کند که تیم ملی را به جام جهانی ببرد اما هنوز تیم ملی ترکیب ثابت خود را نشناخته است. این تغییر سیستم لطمه زیادی به تیم می‌زند و حالا وقت امتحان کردن نیست. در حال حاضر هرچه سریع‌تر باید ترکیب اصلی مشخص شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی نیاز ندارد که بازیکنان جوان و جدیدی را به ترکیب خود اضافه کند؟ به ایسنا گفت: تمام هدف ما صعود به جام جهانی است، پس از اینکه به این هدف دست پیدا کردیم، فرصت کافی داریم تا در اردوها و بازی‌های تدارکاتی افراد جدیدی را به ترکیب تیم اضافه کنیم. در این زمان اگر یک امتیاز از دست بدهیم ممکن است حسرت آن را بخوریم. در شرایط فعلی باید تلاش کنیم که به جام جهانی صعود کنیم. ضمن اینکه منصوریان هم تیم "ب" را در اختیار دارد و می‌تواند بازیکنان را برای حضور در تیم ملی آماده کند.

مظلومی درباره تصمیم ملی‌پوشان مبنی بر مصاحبه نکردن با رسانه‌ها گفت: کار بازیکنان اشتباه است و این موضوع باید حل شود، رسانه‌ها به گردن ورزش و فوتبال حق دارند. از طرفی مقایسه بین فوتبالیست‌ها و المپیکی‌ها نباید انجام می‌شد. این قیاس به صلاح نیست. فوتبال جایگاه خودش را دارد. هرچند که فوتبال تاکنون نتوانسته راه خودش را پیدا کند، اما حمله کردن به تیم ملی هم کار را بدتر می‌کند. در حال حاضر باید به تیم ملی روحیه دهیم.

وی درباره مطرح شدن نامش برای حضور در تیم ذوب آهن گفت: من با هیچ تیمی مذاکره نکردم و اکثر صحبت‌هایی هم که شده توسط رابط‌ها بوده است. من دوست ندارم با تیمی که سرمربی دارد مذاکره کنم.

مظلومی افزود: در رسانه‌ها کل ایران را گشتم و نام‌مان در بسیاری از تیم‌ها مطرح شد. مردم و رسانه‌ها به من لطف دارند، آن‌ها به کارنامه من نگاه می‌کنند و بر این اساس می‌دانند که نباید بیرون بمانم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391