برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سهیل مهدی: تغییر هیئت‌مدیره سرخابی مشکل‌ساز نیست

شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۷ — مشرق

کارشناس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های کشور گفت: تغییر هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مشکل‌ساز نیست.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

سهیل مهدی در گفت و گو با فارس در مورد روند ارسال مدارک باشگاه‌ها برای حرفه ای شدن عنوان کرد: به دلیل تعطیلات ارسال مدارک از سوی باشگاه هایی که هنوز مدارک خود را ارسال نکرده اند به تعویق افتاد و امروز و فردا سایر باشگاه‌ها مدارک خود را می فرستند. تا آخرین روز ممیزی برای بررسی مدارک، باشگاه‌ها فرصت دارند مدارکشان را ارسال کنند.

وی افزود: تا روز ۱۵ مهر فرصت است که مدارک را کنترل کنیم و اگر باشگاهی کم و کسر داشته باشد می توانیم این نواقص را برطرف کنیم.

مهدی ادامه داد: نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۵ شهریور برای بازدید از امکانات به ایران می آیند ولی اینکه به کدام باشگاه‌ها بروند بستگی به نظر خودشان دارد. شاید آنها بخواهند از همه باشگاه‌ها دیدن کنند و شاید از برخی باشگاه‌ها بازدید داشته باشند اما آنچه مسلم است اینکه همه باشگاه‌ها برای بازدید باید آماده باشند.

کارشناس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های کشور در پاسخ به این سؤال که بازی نکردن تیم گهر دورود در ورزشگاه خانگی مشکلی برای امتیازدهی به ایران به وجود نمی آورد، گفت: هیچ مشکلی پیش نمی آید. این باشگاه تعهد داده در یک بازده زمانی ورزشگاه خانگی خود را آماده کند.

مهدی در مورد اینکه برخی از کارشناسان نسبت به وضعیت امکانات ایران برای امتیازدهی نگران هستند، به فارس گفت: این نگرانی مثل نگرانی شب امتحان است. کسی هم که شاگرد اول کنکور می شود این نگرانی را دارد. هر باشگاهی مشکلات خاص خود را دارد و نمی خواهیم هیچ باشگاهی را زیر سوال ببریم.

وی در پایان در مورد تغییراتی که قرار است در هیئت مدیره ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس صورت گیرد و اینکه آیا تغییرات مدیران این دو باشگاه در AFC مشکل ساز می شود یا خیر گفت: تغییر هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال طبیعی و عادی است و مشکلی در AFC به وجود نمی آورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391