برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بحران مدافع چپ در پرسپولیس: قدمی یا معدنچی فیکس می شوند

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۹ — گل

مانوئل دیروز اجازه همراهی قدمی با تیم امید پرسپولیس رابرای بازی حساس بانفت نداد تا در بازی تدارکاتی عصرامروزتیمش مقابل شهرداری یاسوج از او در پست دفاع چپ تست بگیرد

تیم پرسپولیس

مثل بیشتراوقات تعداد زیاد ملی پوشان برای پرسپولیس مشکل سازشد.
ازاردوی تیم ملی در اردن خبرمی رسد مهرداد پولادی مصدوم شده و احتمالا دورازمیدان خواهد بود.این اتفاق علاوه برآنکه باعثمی شود پولادی بازی مهم با لبنان را ازدست بهد ودست کارلوس کی روش را خالی بگذارد برای پرسپولیس بسیار گران تمام خواهد شد تا جایی که باید خیلی زود منتظر واکنش مانوئل به این اتفاق و انتقاد ازتیم ملی وکی روش باشیم. مهردادپولادی در۷ هفته گذشته آماده ترین و روی فرم ترین بازیکن پرسپولیس بوده اما مصدومیت اودر شرایط فعلی می تواند بدترین خبر ممکن برای مانوئل باشد. پولادی چپ پا که البته در بیشتربازی های پرسپولیس به عنوان هافبک تدافعی به میدان رفته درحالی دوماه دورازمیدان خواهد بود که امیرحسین فشنگچی دیگرمدافع چپ پرسپولیس هم دچار مصدومیت نسبتا شدیدی شده وحداقل دوماه دوراز میادین خواهد بود.
دراین شرایط مانوئل مجبوراست از سعید قدمی بازیکن جوان خوزستانی خو دیامهرزاد معدنچی درپست دفاع چپ استفاده کند که به نوعی ریسک به حساب می آید. دراین بین معدنچی که تا کنون حتی یک بار هم به لیست۱۸ نفره تیم نرسیده و در ۷هفته گذشته سکونشین بوده سابقه درخشانی در دفاع چپ ندارد و همین ه تاکنون به لیست راه نیافته معلوم است که ژوزه اعتقادی به او ندارد.دراین شرایط شاید شانس قدمی که دربازی های دوستانه پرسپولیس در تعطیلات قبلی نمایش های خوبی ارائه کرد بیشترباشد.

مانوئل دیروز اجازه همراهی قدمی با تیم امید پرسپولیس رابرای بازی حساس بانفت نداد تا در بازی تدارکاتی عصرامروزتیمش مقابل شهرداری یاسوج از او در پست دفاع چپ تست بگیرد.
همچنین برای مانوئل یک امکان دیگر هم وجود دارد وآن حضورحمیدرضاعلی عسگری در دفاع چپ است که احتمال این جابجایی هم زیاد نیست.علی عسگری طی فصول گذشته ثابت کرده همان قدر که در فاز حمله و گوش چپ و راست بازیکن موفقی است در دفاع کناری متزلزل و آسیب پذیر به نظرمی رسد.
به هرحال تا عصر امروز و بازی تدارکاتی پرسپولیس مقابل شهرداری یاسوج باید منتظر ماند ودید مانوئل برای حل این مشکل چه اندیشه ای در سردارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391