برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیران غیرفوتبالی اولین عامل ناکامی هستند

یکشنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۹ — افکارنیوز

پیشکسوت باشگاه استقلال و بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: اصلی‌ترین دلیل افت فوتبال ما این است که مدیران عامل و مسئولان فدراسیون غیر فوتبالی و غیر متخصص هستند و برای جبران کمبود اطلاعات خود از مشاوران فوتبالی استفاده نمی‌کنند.

تیم پرسپولیس

حسن روشن&#۱۶۰; درباره دلایل افت کیفیت فوتبال ایران تصریح کرد: این مسئله چیز تازه‌ای در فوتبال ما نیست و چند سال است که با آن درگیر هستیم. اولین دلیل آن هم این است که در فوتبال ما آدم‌هایی کار می‌کنند که از فوتبال سر در نمی‌آورند. مدیران غیر فوتبالی می‌توانند کمبود اطلاعاتشان را با مطالعه و استفاده از مشاوران خوب جبران کنند ولی هر شخصی که مدیر می‌شود دوست دارد بستگانش را وارد باشگاه کند.وی تاکید کرد: دلیل دیگر این است که پول‌های ما در فوتبال درست تقسیم نمی‌شود. به جز چند باشگاه در ایران، سایر باشگاه‌ها برای آکادمی و تیم‌های پایه خود پولی کنار نمی‌گذارند. مدیران باشگاه‌ها به مدیران آکادمی می‌گویند خودتان پول دربیاورید و خودتان خرج کنید. مشخص است که با این شیوه فوتبال ما به جایی نمی‌رسد.

روشن افزود: در تمام دنیا داشتن آکادمی و کشف استعدادها الزامی است. تا هزینه کردن و برنامه ریزی برای تیم‌های پایه نباشد افت فوتبال ادامه دارد. فدراسیون فوتبال ایران باید به باشگاه‌ها برای تشکیل آکادمی فشار بیاورد و روی آن نظارت کند. در غیر اینصورت فوتبال ما در لیگ و تیم ملی راه خودش را پیدا نمی‌کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال همچنین در خصوص مصاحبه نکردن بازیکنان تیم ملی هم گفت: به نظر من این یک تصمیم فردی نیست و از جایی نشات می‌گیرد. به هر حال با این بازی که بازیکنان تیم ملی انجام می‌دهند اگر مصاحبه نکنند بهتر است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391