برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حشمت مهاجرانی:ابومسلم سخت‌ترین روزها را می‌گذراند

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۸ — ایسنا

حشمت مهاجرانی گفت: رابطه من، خداداد عزیزی و غلامحسین پیروانی خوب است.

حشمت مهاجرانی

رییس سازمان فوتبال باشگاه ابومسلم خراسان تصریح کرد: هیچ مشکلی بین ما سه نفر وجود ندارد و وظایف هر کس تعریف شده است.این پست‌ها لازم است و در تمام تیم‌های دنیا وجود دارد چرا که مربی باید در کمیته فنی پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه نقش خداداد عزیزی کنترل و نظارت بر مسائل فنی است، افزود: هر کس باید حدود وظایف خود را بشناسد و تداخل شغلی نداشته باشد و بعید می‌دانم مشکلی بین ما سه نفر به وجود بیاید.

مهاجرانی به بیان اینکه تیم فوتبال ابومسلم قدمتی طولانی دارد، افزود: فوتبال خراسان همواره بازیکنان خوبی به کشور معرفی کرده و ابومسلم در ارتقای فوتبال ایران نقش غیرقابل انکاری داشته است و امیدوارم این فصل بتوانیم به لیگ‌برتر صعود کنیم.

وی با اشاره به حضور غلامحسین پیروانی در ابومسلم عنوان کرد: پیروانی تمام فاکتورهای مربیگری را دارد و ما نهایت استفاده را از او خواهیم کرد و امیدوارم بتوانیم با حضور او به جایگاه واقعی خود برسیم.

رییس سازمان فوتبال باشگاه ابومسلم خراسان ادامه داد: با این بودجه‌ای که صرف ابومسلم شده است می‌توانستیم یک تیم لیگ‌برتری بخریم اما به احترام افکار عمومی این کار را نکردیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در سخت‌ترین دوران فوتبالی ابومسلم هستیم و این تیم باید بتواند با صعود به لیگ‌برتر خواسته هواداران خود را عملی کند.

مهاجرانی تیم فعلی ابومسلم را خوب خواند و گفت: تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه در ابومسلم جمع شده که انگیزه و رقابت در میان بازیکنان وجود دارد و پیروانی این هنر را دارد که تیم را هماهنگ کند زیرا یک تیم هماهنگ بهتر از یک تیم پر ستاره است.

رییس سازمان فوتبال باشگاه ابومسلم خراسان تصریح کرد: زبان‌ها فوتبال بازی نمی‌کنند بلکه مغزها و ساق‌ها فوتبال بازی می‌کنند و تیم برای موفقیت باید انگیزه داشته باشد.

وی خواستار مشخص شدن وضعیت مالکیت ابومسلم و همچنین همراهی مجموعه استان خراسان رضوی با این تیم شد و گفت: هر موفقیتی در فوتبال مشهد به وجود بیاید همه در آن شریک هستند و این افتخار متعلق به همه است پس باید مجموعه استان کمک کند و ابومسلم سال آینده در لیگ‌برتر باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391