برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نبی: برای رفع اشکالات یک ماه فرصت داریم

یکشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۱ — ورزش۳

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: برای رفع اشکالاتی که نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته‌اند یک ماه فرصت داریم.

مهدی محمدنبی در نشست خبری نمایندگان AFC گفت: نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از جمله استوارت مایکل جلسات فشرده‌ای با بهروان، کاظمی و بخش بین‌الملل داشتند و از شهرهای مختلف و امکانات ورزشی باشگاه‌های ما به صورت تصادفی بازدید کردند.

وی افزود: با پشتیبانی رسانه‌ها باید کمک کنیم تا مجوز حرفه‌ای را کسب کنیم. یکی از الزامات حرفه‌ای شدن برخورد شفاف و سالم رسانه‌ای است. طبق روال موجود بین ما و سازمان لیگ و AFC فرم بازدید از امکانات استادیوم‌ها و باشگاه‌های ما و مشاهداتی که انجام شده امضا می‌شود و یکی در اختیار فدراسیون و یکی در اختیار AFC قرار می‌گیرد. مشاهدات نمایندگان AFC در ۱۰ ، ۱۲ صفحه تنظیم شده و مبادله می‌شود و ظرف یک ماه فرصت داریم اشکالات باقی مانده را رفع کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391