برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نفت مهمان را مراقب باشید؛ آنها میزبان سوزند!

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۳ — گل

نفت تهران را باید تیم بازی های خارج از خانه نام نهاد آنها در تمامی بازی های خارج از خانه توانسته اند حریفان خود را شکست دهند.

تیم نفت تهران

نفتی‌ها در سه بازی پیاپی توانسته اند ملوان را شکست دهند و نتیجه بازی رفت فصل گذشته این دو تیم در تهران نیزتکرار بازی رفت این دو تیم بود و به نوعی نفت را باید گربه سیاه ملوان دانست تیمی که تا کنون از ملوان شکست نخورده است.

تیم نفت تهران در حالی توانست ملوان را در خانه شکست دهد که در بازی گذشته مغلوب شده بود. در سه بازی اول نفت با سرمربی جدید و با سابقه خود باز چندان جذابی را به نمایش نگذاشت و با یک برد خفیف و دو تساوی به کار خود پایان داد اما در دربی نفتی‌ها این نفت تهران بود که ظرف ۱۰ دقیقه جشنواره گل به راه انداخت و نفت آبادان را ۶تایی کرد آنها در بازی بعدی مغلوب تیم جوان پیکان شدند تا خیلی‌ها فکر کنند برد آنها مقابل پیکان از روی اتفاقات فوتبال ناشی شده است .


در بازی با ملوان با توجه به شرایط نا مساعد زمین نفت تهران به خوبی توانست از عهده ملوان برآید و با یک نتیجه خیره کننده آنها را شکست داد. آنها با این برد توانستند به رده دوم در جدول دست یابند و همسایه ۳تیم دیگر ۱۱ امتیازی در بالای جدول شدند

نفت تهران را باید تیم بازی های خارج از خانه نام نهاد آنها در تمامی بازی های خارج از خانه توانسته اند حریفان خود را شکست دهند در اولین بازی آنها مس را از پیش روی برداشتند و در بازی بعدی نیز با یک نتیجه درخشان آبادانی‌ها را با یک شکست سنگین در آبادان تحقیر کردند و در بازی با ملوان نیز در انزلی و در زمینی که بسیاری از تیم‌ها در این شرایط آب و هوایی در فصل پیش چندین گل از ملوان دریافت کرده بودن ملوان را شکست داد. آنها تبحر خاصی در استفاده از ضد حملات و بازی های بسته دارند و با استفاده از اشتباهات تیم مقابل به راحتی به اهداف خود دست می یابند.

منصور ابراهیم زاده اگرچه جدیدا به تیم نفت اضافه شده اما توانسته یک بازی معقولانه را که همیشه این تیم ارائه می کرده را به نمایش بگذارد. در بازی با ملوان ابراهیم زاده با بستن میانه میدان توسط باتیستا و سیفی بست و عملا مثلث هجومی ملوان را فلج نمود و این پاشنه آشیل ملوان بود تا این تیم در همان نیمه اول بازی را واگذار کند به رده چهارم جدول برود. ابراهیم زاده با استفاده از زمین بازی و همچنین خستگی ناشی از بازی با استقلال تیم ملوان کمال استفاده را کرد و با دست پر از انزلی بازگشت.

نفتی‌ها باید در بازی بعد به دیدار ذوب آهن تازه اوج گرفته بروند تیمی که فصل پیش ابراهیم زاده مربیگری این تیم را بر عهده داشت و باید دید بازگشت ابراهیم زاده به اصفهان چه نتیجه ای را در پی خواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391