برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست نفت آبادان: تعطیلات لیگ کمک‌مان می‌کند

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۴ — ایسنا

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان می‌گوید تعطیلی لیگ صد درصد به تیم‌مان کمک می‌کند.

تیم صنعت نفت آبادان

مهدی غفاری در خوزستان اظهار‌کرد: از ۱۲ شهریور تمرینات‌مان را در آبادان آغاز می‌کنیم. برنامه اردویی خاصی نداریم و اگر کاستا درخواست کند احتمال دارد یک دیدار دوستانه برگزار کنیم.

وی بیان‌کرد: برای بهتر نتیجه گرفتن باید بازیکنان‌مان بیشتر تمرین کنند. البته آب و هوای آبادان به صورتی است که‌ نمی‌توانیم صبح‌ها تمرین داشته باشیم، بنابراین مجبوریم بعداز‌ظهر‌ها به تمرین بپردازیم.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان درباره تساوی این تیم مقابل گهردورود گفت: تساوی خارج از خانه خوب است به شرطی که ما بتوانیم در بازی‌های خانگی پیروز شویم، در غیر این صورت، تساوی خارج از خانه ارزشی ندارد.

وی ادامه‌داد: باخت‌های خانگی برای ما مشکل‌ساز شده است و اگر ما در این چند دیداری که در آبادان برگزار کردیم، نتیجه می‌گرفتیم اکنون در جدول وضعیت بهتری داشتیم.

غفاری درخصوص دیدار بعدی نفت آبادان برابر سپاهان اصفهان عنوان‌کرد: شکست سپاهان دور از دسترس نیست و اگر تماشاگران از ما حمایت کنند، می‌توانیم در این دیدار خانگی پیروز میدان شویم. ‌اگر می‌خواهیم بالا بیاییم، باید بتوانیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم وگرنه در ادامه کار سختی را پیش‌رو خواهیم داشت.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان ادامه داد: ‌امیدوارم با تمرینات مداوم و به دست آوردن آمادگی جسمانی و روحی، سپاهان را شکست دهیم تا از انتهای جدول جدا شویم. به شکست سپاهان بسیار امیدوارم چرا که بازیکنان‌مان روز به روز بهتر می‌شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391