برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نمازی: مثل نیمه دوم بازی با اردن باشیم، لبنان را می‌بریم

پنجشنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۲۲ — ایسنا

دستیار ایرانی تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که تیم ایران در دیدار با اردن بویژه در نیمه نخست طراوت و شادابی لازم را نداشت اما با بهره گیری از یافته های این دیدار می‌توانیم برابر لبنان به پیروزی برسیم.

امید نمازی

امید نمازی درباره بازی ایران برابر اردن گفت: ما با تیمی بازی کردیم که از لحاظ شکل بازی و سیستم شباهت زیادی به تیم لبنان داشت برای همین به نظرم خیلی برای ما مفید بود. از لحاظ کیفیت بازی، تیم ما در نیمه اول ضعیف نشان داد. علت آن هم شاید این بود که بچه‌ها چند روزی تمرینات خوبی انجام دادند و آن طراوت و شادابی لازم را نداشتند. البته ما برای بازی با لبنان برنامه داریم و حتما تا قبل از بازی فشار تمرینات را کمتر خواهیم کرد که بازیکنان به طراوت لازم برسند. در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام شد بازیکنانی به زمین آمدند که قبلا کمتر بازی کرده بودند و به همین دلیل انگیزه خاصی داشتند و توانستند روند بازی را عوض کنند تا جایی که در نیمه دوم چند فرصت داشتیم که حتی می توانستیم به گل برسیم.

نمازی در ادامه گفت: کلا بازی مفیدی بود و ما متوجه نقاط ضعفی که فکر می کنیم تا بازی با لبنان بتوانیم روی آن کار و آنها را برطرف کنیم، شدیم. امیدواریم در چند روز آینده کارمان خوب باشد و با شادابی کار را ادامه دهیم و انشاالله بر لبنان پیروز شویم.

وی درباره ادامه کار تا بازی با لبنان گفت: روز پنجشنبه بازیکنانی که بیشتر بازی کردند ریکاوری دارند و بقیه که کمتر به آنها بازی رسید، برنامه تمرینی خوبی برایشان داریم. بعد از آن دو روز تمرین خیلی مهم داریم که در اردن خواهد بود. کارهای تاکتیکی و تمرکز روی بازی با لبنان. ما هدفمان در این دیدار برد است و نتیجه دیگری برای ما قابل قبول نیست. به همین دلیل باید روی تاکتیک‌هایی کار کنیم که در خانه حریف بتوانیم بر آنها غلبه کنیم.

نمازی در پایان گفت: البته اردن از لحاظ کیفیت تیم بهتری از لبنان است اما سبک بازی آنها شبیه بود. به نظر من اگر کاری را که تیم ما در نیمه دوم انجام داد یعنی حفظ و مالکیت توپ در زمین حریف، بتوانیم از اول بازی برابر لبنان اجرا و خودمان را برحریف تحمیل کنیم، می‌توانیم به گل برسیم. البته تیم اردن تیم با کیفیتی است. بار قبل هم در امارات ما مقابل این تیم دو بر صفر عقب بودیم که موفق شدیم بازی را مساوی کنیم. اما سطح فوتبال ما از لبنان بالاتر است و اگر بتوانیم روند بازی را دردست بگیریم و حمله های زیادی روی دروازه انها داشته باشیم و بچه‌ها روی ضربه های اخر دقت بیشتری کنند حتما به پیروزی می رسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391