برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نویدکیا: کاستا در چیدمان نفرات باید بیشتر دقت کند

سه‌شنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۷ — گل

اختلاف سلیقه نه تنها در تیم‌های فوتبال بلکه در هر خانواده‌ای وجود دارد و حتی شاید یک پسر از پدرش ایراد بگیرد

تیم صنعت نفت آبادان

رسول نویدکیا، هافبک صنعت نفت آبادان معتقد است که جایگاه هفدهم جدول، رتبه واقعی این تیم نیست و آنها در هفته‌های آینده شرایط بهتری را پیدا خواهند کرد. او معتقد است نفت آبادان امسال تیم بسیار خوبی دارد و اگر بدشانسی سراغ این تیم نمی‌آمد، می‌توانستند امتیازهای بیشتری کسب کنند. او درخصوص شرایط صنعت نفت و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می‌دهد.

فکر نمی‌کنی امسال خطر سقوط، نفت آبادان را تهدید می‌کند؟

‌‌‌خطر سقوط خیلی از تیم‌ها را تهدید می‌کند. الان تیم دهم جدول ۷ امتیاز دارد و فاصله امتیازها بسیار نزدیک است و تیم‌ها با یک یا دو برد چند پله جابه‌جا می‌شوند.

چرا نفت آبادان تا حالا بد نتیجه گرفته است؟

‌‌‌ما امسال فقط در بازی با نفت تهران بد بودیم ‌آن هم در شرایطی که تا دقیقه ۸۲ از حریف جلو بودیم. در بقیه بازی‌ها که باختیم واقعا بدشانسی آوردیم و اکثر گل‌ها را از دقیقه ۹۰ به بعد خوردیم. ما امسال تیم خوبی داریم و مطمئنا در هفته‌های آینده همه چیز تغییر خواهد کرد.

این درست است که بازیکنان نفت در مورد بعضی مسائل از جمله نوع تمرین‌ها یا ترکیب تیم با کاستا اختلاف سلیقه دارند؟

‌‌‌اختلاف سلیقه نه تنها در تیم‌های فوتبال بلکه در هر خانواده‌ای وجود دارد و حتی شاید یک پسر از پدرش ایراد بگیرد. شاید اختلاف سلیقه باشد ولی تصمیم نهایی را کاستا می‌گیرد و مسئولان باشگاه هم در بحث فنی و مسائل دیگر روی کار او نظارت می‌کنند.

فکر می‌کنی کجای کار کاستا ایراد دارد؟

‌‌‌من یک بازیکن هستم و شاید از نظر من ایرادهایی وجود داشته باشد که از نظر بقیه ایراد نیست. نظر شخصی‌ام این است که اگر کاستا در چیدمان نفرات دقت بیشتری کند موفق‌تر خواهد شد. البته این نظر شخصی‌ام است و شاید درست باشد، شاید هم درست نباشد.

کاستا به نظر تو مربی خوبی است؟

‌‌‌او هم از لحاظ فنی و هم اخلاقی واقعا مربی خوبی است و قابل احترام است.

به نظر تو کاستا از سرمربی قبلی صنعت نفت یعنی کاسیمیرو بهتر است؟

‌‌‌ بله، از نظر من کاستا بهتر از کاسیمیرو است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391