برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناظر AFC: لیگ فوتبال ایران پیشرفت زیادی داشته است

یکشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۳ — واحد مرکزی خبر

ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC گفت: لیگ فوتبال ایران، پیشرفت های قابل توجهی در رعایت مولفه های مورد نظر این کنفدراسیون داشته است.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، استوارت مایکل در نشست خبری گفت: پس از بازدید از امکانات باشگاه های فوتبال در ایران به این نتیجه رسیدیم که پیشرفت های لیگ فوتبال ایران از نظر پرداختن به مولفه های مورد نظر کنفدراسیون فوتبال اسیا قابل توجه و چشمگیر است .
وی با بیان اینکه فرایند ارزیابی لیگ های کشورها و متعاقب آن تعیین سهمیه برای کشورها تغییر زیادی داشته است، افزود: در فرایند جدید استانداردهای فنی یعنی امکانات رسانه ای، شیوه برگزاری مسابقات، کیفیت فوتبال و تقویت ساختارها امتیاز زیادی اختصاص یافته است.
ناظر کنفدراسیون فوتبال اسیا گفت: در ارزیابی جدید، تیم هایی که نمایندگان بیشتری مراحل بالاتر فصل قبلی جام قهرمانان اسیا داشته باشند، سهمیه بیشتری در فصل ۲۰۱۳ -۲۰۱۴ این رقابتها خواهند داشت .
استوارت مایکل افزود: با وجود اضافه شدن دو کشور هند و اردن به فوتبال غرب اسیا، سهمیه این منطقه در رقابتهای باشگاه های اسیا همچنان ۱۶ تیم است.
ناظر کنفدراسیون فوتبال اسیا اضافه کرد: پیشرفت های لیگ فوتبال ایران بیشتر در بخش درآمد تیم های باشگاهی، ساختار باشگاه ها، صدور مجوزهای حرفه ای باشگاه‌ها و استانداردهای فنی بوده است.
وی گفت: با وجود پیشرفت های زیاد باشگاه های ایران در قالب لیگ، هنوز نواقصی در برخی مدارک وجود دارد که به سازمان لیگ فدراسیون فوتبال برای تکمیل کردن آنها فرصت داده شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391