برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی نظری : همین که شب راحت خوابیدم مهم است، تردید ندارم در جام جهانی بازی می کنم

شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۸ — گل

چند فصل قبل بود که امین متوسل زاده دست به این کار زد و توانست خود را به عنوان جوانمردترین ورزشکار جهان معرفی کند . حالا بازهم خبر از این توافق است و بازهم تیم فجر سپاسی .

محمد مهدی نظری

بازهم فجر سپاسی و بازهم یک بازیکن در موقعیت گل توپ را بیرون می زند . چند فصل قبل بود که امین متوسل زاده دست به این کار زد و توانست خود را به عنوان جوانمردترین ورزشکار جهان معرفی کند . حالا بازهم خبر از این توافق است و بازهم تیم فجر سپاسی . این بار مهدی نظری دست به بازی جوانمردانه زد و تیمش باخت ولی بازی جوانمردانه را رعایت کرد .

چرا این این کار را کردی ؟

یک بازیکن سپاهان به شدت درد می کشید و رسم مردانگی بود که این کار را انجام دهم

منطقی این بود بازی را ادامه بدهی و گل بزنی ؟

اصلادرست نبود . شاید ما در این بازی نتیجه را به دست می آوردیم اما با وجدانم چه کار می کردم .واقعا ناراحت می دشم اگر این کار را می کردم

اما فجر سپاسی یکبار از این اتفاق ضربه خورده و سقوط کرد ؟

وقتی این کار را کردم . امین متوسل زاده جلوی چشمام بود . سقوط آن سال فجر ربطی به کار امین متوسل زاده نداشت . هفته های بعد از آن اتفاق آنقدر گل خراب کردیم که حذف شدیم .در این بازی هم باخت ما به این اتفاق ربط نداشت بلکه مقصر باخت خودم هستم .

چرا می گویی مقصر خودت هستی ؟

چون دو تک به تک را از دست دادم که باید آنها را گل می کردم .

انتظار تقدیر و جایزه داری ؟

به هیچ وجه ... وظیفه ام را انجام دادم و به حرف وجدانم گوش دادم . همین که شب را راحت خوابیدم جایزه است

واکنش مربیان و مدیران تیم چه بود ؟

اصلا ناراحت نبودند . آقای یاوری تشکر هم کردند و مدیر باشگاه تشویقم کرد . اما چند تا از هم تیم هایم ناراحت بودند که این هم طبیعی است .

سپاهان را چطور دیدی؟

تیم سال قبل نیست . ضعیف تر شده و فقط روی شخصیت تیمی که دارن برنده می شوند .

اما فجر تغییر کرده و تیم تر شده است . اینطور نیست ؟

دقیقا همین طور است . خیلی بهتر از سال قبل شده ایم . همه تیم دوندگی خوبی دارند. تیم جوانی هم داریم . حضور رضا حقیقی هم برای هر تیمی نعمت است

مدعی هستید ؟

واقعیت این است که می خواهیم در لیگ بمانیم . اما نه ... ما مدعی نیستسم و هدفمان تک رقمی شدن است

کارکردن با محمود یاوری چطور است ؟

مرد دوست داشتنی است . او پیر نیست و فقط با تجربه ست . وقتی تیم می بازد خیلی خوب بلد است که به تیم انگیزه بدهد . تجربه کار با او برای من خوب بوده است

توقع داری به تیم ملی دعوت شوی؟

صددرصد توقع دارم . من به دنبال پوشیدن پیراهن تیم ملی هستم و آن را به دست می آورم . فکر می کردم در این اردو هستم اما متاسفانه نبودم و ناراحت شدم . من بچه شهرستانی هستم که کسی را ندارم و فقط روی توانایی خودم می خواهم به تیم ملی برسم .

چه هدفی در آینده داری ؟

من با تیم ملی به جام جهانی برزیل می روم و پس از آن هم می روم اروپا بازی کنم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391