برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد مهدی نظری: مثل طالبی در آن لحظه درد کشیدم

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۴ — قدس‌آنلاین

فجر سپاسی بازی را به سپاهان اصفهان باخت اما بار دیگر در جوانمردی به پیروزی رسید. بعد از امین متوسل زاده که در فصل دهم آن حرکت زیبا و به یادماندنی را انجام داد نوبت به محمد مهدی نظری رسید تا درصحنه ای مشابه از باز کردن دروازه حریف خودداری کند. حرکت نظری به اندازه ای ارزشمند بودکه تحسین همگان را برانگیخت

محمد مهدی نظری

بعد از بازی با سپاهان در حالی که تیم تان باخت اما همه از حرکت به یادماندنی ات می گفتند. تو هم همان کاری را کردی که فصل دهم امین متوسل زاده کرد.
شاید هرکسی جای من بود این کار را می کرد. در آن لحظه بهترین تصمیمی که می‌شد بگیرم همین بود. اصلا منتی نیست. من کار خاصی نکردم که شایسته این همه توجه و تقدیر باشم.
_ برایت تیترزده اند:« محمد مهدی جوانمرد!»
نه! من جوانمرد نیستم! من کوچک همه آن هایی هستم که این وطری از من تعریف می کنند. گفتم که کاری نکردم. وظیفه ام بود. شاید هرکسی جای من بود آن کار را می کد.
_ اما بازیکنان سپاهان در چند نوبت در موقعیت تو قرارگرفتند و توپ را به نفع شما بیرون نزدند.
نمی خواهم درباره اش حرف بزنم. شاید عمدی درکار نبوده و شاید هم ندیده اند. در زمین مسابقه گاهی بازیکنان تمرکزشان را از دست می دهند. از نظر من همه جوانمرد هستند.
_ یاوری بعد از بازی به تو چه گفت؟
او هم موافق این کار بود. شاید بعضی‌ها تصور کنند که مربی دوست نداشته باشد بازیکنش موقعیت به آن خوبی را فیرپلی کند اما یاوری با کار من موافق بود و گفت که خیلی مردانگی کردی.
_ خودت وقتی طالبی را دیدی که مصدوم شده چه حالی داشتی؟
در آن شرایط مثل طالبی درد می کشیدم. او که گناهی نداشت. من از اول بازی دیدم که روی زانویش را بسته و کمی درد می کشد. اگر آن توپ را گل می کردم خیلی بد می شد. خودتان هم دیدید که موقعیت بسیار خوبی بود اما وجدانم اجازه نداد آن توپ را گل کنم. برای همین توپ را بیرون زدم. اصلا هم ناراحت نیستم که باختیم چون در ورزش این چیزها می ماند.
_ گفته می‌شد بعد از بازی از اینکه سپاهانی در چند صحنه توپ را به نفع شما بیرون نزدند ابراز ناراحتی کردی.
نه! به هرحال در آن لحظات ممکن است هرکسی یک تصمیمی بگیرد. من حرف خاصی نزدم.
_ فکر می کنی فجر تا کجای جدول بالا بیاید؟
خیلی زود است که درباره آینده حرفی بزنیم. ما تیم بسیار جوانی هستیم و انگیزه زیادی در لیگ داریم. قطعا زنگ تفریح نخواهیم بود و با تمام وجود بازی می کنیم. خودم پیش بینی می کنم از همین رتبه هشتمی که هستیم پایین تر نیاییم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391