برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نیلسون: با پنالتی دروازه بان را ارزیابی نکنید

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۸ — گل

دروازه بان برزیلی درباره رقابت با گردان و اینکه او در فهرست اخیر تیم ملی قرار نگرفت، می گوید: گردان دروازه بان خوبی است و امیدوارم بتواند دوباره به تیم ملی برگردد.

نیلسون

این یکی از معدود مصاحبه های دروازه بان برزیلی پرسپولیس است. گلر سیه چرده ای که با مهار پنالتی در بازی فولاد میخ خود را کوبید..
نیلسون جونیور اما در مصاحبه با سایت گل حرفهای جالبی می زند . او می گوید: در طول دوران دروازه بانی خودم پنالتی های زیادی را مهار کرده ام اما با اینکه این پنالتی را هم گرفتم باید بگویم، پنالتی‌ها ملاک خوبی برای ارزیابی دروازه بان‌ها نیستند، ممکن است در ده بازی پنالتی نگیرید اما دو، سه بار پشت هم پنالتی‌ها را مهار کنید. یک دروازه بان خوب را باید از روی مجموعه عملکردهایش مورد قضاوت قرار داد.

وی درباره رقابت با گردان و اینکه او در فهرست اخیر تیم ملی قرار نگرفت، تصریح کرد: گردان دروازه بان خوبی است و امیدوارم بتواند دوباره به تیم ملی برگردد اما از اینکه به ترکیب اصلی راه پیدا کرده ام بسیار خوشحالم اما حفظ این شرایط سخت تر است و اینکه بتوانم همین شرایط را ادامه بدهم به تمرین و تلاش خودم بستگی دارد.
وی درباره انتقادهایی که از او درباره واکنش هایش روی سانترها و گل فولاد مطرح می شود گفت: من به انتقادها احترام می گذارم و افراد نظرهای خاص خود را دارند و نمی توان همه را راضی کرد. روی گل فولاد هم توپ از من فاصله داشت و با توجه به ارتفاعش نمی توانستم به طرف توپ بروم.
نیلسون درباره زندگی در تهران و همچنین حضور در پرسپولیس افزود: همه چیز خوب است و خودم را با شرایط هماهنگ کردم فقط یک مشکل وجود دارد که آن هم به زبان مربوط می شود. در این مدت با توجه به استقبال مردم، متوجه شدم که پرسپولیس چه تیم بزرگی است و امیدواریم با تغییر روند نتایج هواداران را خوشحال کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391