برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نوروزی:تعطیلات لیگ به نفع جباری است

پنجشنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۴ — گل

تعطیلات به نفع جباری شده است. طبق محاسباتی که من انجام دادم مجتبی اگر دوران فیزیوتراپی را به خوبی جلو ببرد می‌تواند بعد از بازی با راه‌آهن در ترکیب استقلال قرار بگیرد

هر چه از لیگ دوازدهم گذشت بیشتر این واقعیت را باور کردیم که استقلال از نظر فنی متکی به جباری است. حتی جانواریو هم که گفته می‌شد جانشین خوبی برای آقامجتبی است نتوانست به خوبی جای شماره ۸ آبی‌ها را پر کند..

برخی هم معتقدند امیر قلعه‌نویی نتوانسته از جانواریو یا زندی به عنوان گزینه‌هایی برای جانشینی جباری بازی مطلوبی بگیرد. جباری یک عنصر گلزن در تیم فصل قبل بود اما تا به امروز نه جانواریو- به جز یک مورد که دروازه آلومینیوم‌سازی را باز کرد- و نه زندی نتوانسته‌اند در گلزنی موفق باشند. این وضعیت بار دیگر نگاه‌ها را متوجه جباری کرده است. حتی امیر قلعه‌نویی هم بیش از روزهای گذشته پیگیر وضعیت این بازیکن است. مجتبی کی می‌رسد؟! این سوال را دکتر امین نوروزی پاسخ می‌دهد: «تعطیلات به نفع جباری شده است. طبق محاسباتی که من انجام دادم مجتبی اگر دوران فیزیوتراپی را به خوبی جلو ببرد می‌تواند بعد از بازی با راه‌آهن در ترکیب استقلال قرار بگیرد.» نوروزی از نحوه جراحی مجتبی هم ابراز رضایت کرده و می‌گوید: «عمل بسیار خوبی انجام داد و نقطه آسیب دیده به خوبی ترمیم شد. مشکل خاصی وجود ندارد و مجتبی در خدمت استقلال خواهد بود.» به این ترتیب می‌توان گفت تنها کسی که از شنیدن خبر تعطیلی لیگ و لغو بازی با پیکان خوشحال است مجتبی جباری است البته امیر قلعه‌نویی هم کم بابت این موضوع شادمان نیست چون می‌تواند پس از طی شدن این بازه زمانی از وجود مرد شماره ۸ آبی‌ها در ترکیب اصلی استفاده کند. جباری تا به حال حتی یک دقیقه هم در ترکیب اصلی استقلال بازی نکرده و تنها هفته دوم در ترکیب ۱۸ نفره تیمش قرار گرفت و در آن بازی به میدان هم نرفت. بدون شک بازگشت جباری- اگر در شرایط آرمانی باشد- می‌تواند به بهبود وضعیت گلزنی استقلال کمک کند و استقلال را از وضعیتی که می‌بینیم بیرون بیاورد. تیم امیر قلعه‌نویی به لحاظ گلزنی یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های همه ‌ادوار لیگ است به طوری که تا هفته ششم تنها ۴ بار دروازه حریفان را باز کرده!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391