برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال: رویانیان، پرسپولیس را با پول بیت‌المال بسته است؟

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۲ — قدس‌آنلاین

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال : مدیران به جای بها دادن به تیم‌های پایه و ستاره‌سازی، ستاره می‌خرند تا نزد هواداران محبوب شوند. رویانیان، پرسپولیس را با پول بیت‌المال بسته است. در همه جای دنیا از فوتبال برای سایر رشته‌ها خرج می‌کنند ولی در ایران برعکس است.

کاظم اولیایی

&#۱۶۰;به نقل ازنسیم،کاظم اولیایی مدیر عامل باشگاه استقلال گفت:
-فوتبال به بیراهه‌ای رسیده است که حالا آقایان هر اقدامی می‌خواهند برای پیشرفت آن انجام بدهند، وضع بدتر از قبل می‌شود.
- در این فوتبال برنامه اصولی و حرفه ای وجود ندارد و آقایان فقط پول بیت‌المال را به نام خودشان تزریق کردند حالا خودشان مانده اند باید چه کار بکنند.
-نتیجه کار آقایان در فوتبال ایران این است که تیم های بزرگ بدترین نتایج تاریخ خود را می‌گیرند و مردم هم نسبت به وضعیت تیم ملی، پرسپولیس و استقلال اعتراض دارند.
-این فشاری که به فوتبال وارد می‌شود در آینده عوارض منفی بدتری هم خواهد داشت و من به خاطر این مدیریت غلط به شدت احساس خطر می کنم.
-در کشورهای پیشرفته، دولت برای فوتبال به شکلی اصولی و با برنامه هزینه می‌کند و بخش مهمی از بودجه سایر رشته های ورزشی را از در‌آمدهای فوتبال پرداخت می کنند اما در ایران به دلیل ضعف مدیریت پول سایر رشته‌ها در فوتبال هزینه می‌شود و جالب اینجا است که در فوتبال هم هیچ نتیجه ای گرفته نمی شود.
- بالا رفتن میزان دستمزد بازیکنان ارتباط مستقیم با ضعف مدیریت دارد.
- مدیران بلد نیستند که چگونه هزینه کنند، آنها به جای بها دادن به فوتبال پایه و ستاره سازی، رو به ستاره خریدن می کنند تا فقط جایگاه خود را در تیم و نزد هواداران که احساسی فکر می‌کنند محکم کنند.
-کجای دنیا وزارت ورزش و صنایع در سطح اول فوتبال کشور تیمداری می‌کنند؟ نتایج نه چندان خوب استقلال و و ضعیف پرسپولیس که دو تیم مردمی بزرگ ایران هستند را نتیجه دسته گل مدیران وزارت ورزش و جوانان است.
-وقتی وزیر ورزش ما سابقه‌ای در این امر ندارد، آن وقت نتیجه‌اش این است که مدیری مثل رویانیان می‌شود مدیر عامل پرسپولیس!
-جدیدا عرف شده که وزیر ورزش فقط به همکاران سابق خود در وزارت تعاون و همشهری‌هایش پست می‌دهد!!
-رویانیان پرسپولیس را برای تثبیت جایگاه خودش با پول بیت‌المال به صورت امنیتی پلیسی بست و تاکنون بدترین نتایج را گرفته است، حالا آمده پای قهرمانان المپیک ایران را به مدیریت پلیسی‌اش باز کرده و معلوم نیست حدادی و سلیمی کمبود عکس دارند یا رویانیان!!
-باید به حال اتفاقات این فوتبال تاسف خورد.
-وقتی تیم را بدون مشورت با مربی می بندند باید هم پرسپولیس این نتایج را بگیرد.
-این فوتبال را خراب کردیم و وزیر ورزش و معاونانش باید پاسخگو باشند، چرا آنها باید تیمداری کنند و به فکر آوردن مربی برای تیم باشند؟

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391