برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولتیماتوم در انتظار امیر قلعه نویی

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۶ — قدس‌آنلاین

به زودی پول به دست استقلالی‌ها می رسد تا به نوعی دست فتح الله زاده و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال نیز برای صدور اولتیماتوم جدی به امیر قلعه نویی باز بشود. استقلال به لحاظ فنی اوضاع اسفباری دارد و با شش هفته آغازین فصل قبل قابل قیاس نیست

امیر قلعه‌نوعی

درحالی که دوستان امیر قلعه نویی می کوشند توپ را در زمین این و آن بیندازند و با سوال های هدف دار برای مثال مشکلات مالی را عامل بازی های ضعیف آبی‌ها معرفی کنند و به نوعی فتح الله زاده را در نتایج ضعیف استقلال مقصر جلوه دهند اما از باشگاه استقلال شنیده می شود خود قلعه نویی اکنون مورد انتقاد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره است و به زودی با یک اولتیماتوم محکم نقره داغ خواهد شد. شاید اگر همین مشکلات مالی و عدم پول رسانی به موقع به بازیکنان نبود _چیزی که رفقای قلعه نویی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی از آن به عنوان عاملی در جهت کوبیدن فتح الله زاده استفاده کردند_ قلعه نویی به دلیل بازی های ضعیف استقلال از شخص فتح الله زاده و دیگر اعضای هیات مدیره اولتیماتوم جدی دریافت کرده بود. به زودی پول به دست استقلالی‌ها می رسد تا به نوعی دست فتح الله زاده و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال نیز برای صدور اولتیماتوم جدی به امیر قلعه نویی باز بشود. استقلال به لحاظ فنی اوضاع اسفباری دارد و با شش هفته آغازین فصل قبل قابل قیاس نیست و این موضوع را همه می دانند. تیم قلعه نویی تا کنون فقط ۴ بار موفق به گلزنی شده و ۷ امتیاز بازی های خانگی را از کف داده است! آیا از دست رفتن ۷ امتیاز از مجموع ۱۸ امتیاز کم است؟ خودتان قضاوت کنید. به نظر می رسد از نزول این روزهای پرسپولیس در جدول رده بندی بیش از همه قلعه نویی دارد سوء استفاده می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391