برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امیدوار رضایى: به قلعه نویى و توانایى هایش اعتقاد دارم

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۹ — تابناک

دکتر امیدوار رضایى عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: من به قلعه نویى و توانایى هاى او اعتقاد ویژه اى دارم و مطمئنم استقلال قهرمان لیگ دوازدهم خواهد شد.

رضایى در باره وضعیت استقلال و آینده آبى پوشان اظهار داشت:

آینده تیم براى من خیلى روشن است .درست است که در هفته هاى پیش از بازى با راه آهن نتایج چندان خوبى را کسب نکردیم اما باید به قلعه نویى و افرادى که تازه به تیم اضافه شده اند وقت داد.قلعه نویى مربى است با کارنامه اى مشخص که سبک خاص خود را دارد و در ادامه راه استقلال روز به روز بهترمى شود.وى افزود:

تیم استقلال در حال حاضر نیاز به زمان دارد وهماهنگى هر چه بیشتر.این هماهنگى نیز تنها در بازى هاى رسمى حاصل مى شود ودر بازى هاى تدارکاتى نمى توان تیم را به هماهنگى رساند.رضایى تاکید کرد:من به قلعه نویى و توانایى هاى او اعتقاد ویژه اى دارم و مطمئنم این تیم قهرمان لیگ دوازدهم خواهد شد.در آسیا نیز حرف هاى زیادى براى گفتن داریم.مى خواهیم شأن ایران را در این بازى‌ها حفظ کنیم و امیدوارم استقلال پس از سالها بتواند در سطح قاره موفقیت بزرگى کسب کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391