برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی : اعضای هیات مدیره سرخابی‌ها قدرت لازم را ندارند

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۲ — افکارنیوز

عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تهران، گفت: اعضای هیات مدیره سرخابی‌ها قدرت لازم را برای بهبود شرایط تیم ندارند.

به نقل از ایرنا، محمد پنجعلی افزود: اگرچه اعضای جدیدهیات مدیره سرخابی‌ها انتخاب شده اند،‌ اما بعید است که با حضور آنان تغییری در وضعیت فوتبال و این دو باشگاه ایجاد شود.

وی ادامه داد: در گذشته نیز شاهد حضور مدیران کار بلد در هیات مدیره سرخابی‌ها بوده ایم ، اما برای درست شدن وضعیت این دو باشگاه در ابتدا باید سیستم درست شود.

عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، گفت: تا زمانی که فوتبال ما در دست بخش دولتی است هیچگاه شاهد بهتر شدن وضعیت نخواهیم بود وهمچنان در سراشیبی سقوط حرکت خواهیم کرد.

وی در خصوص جایگاه هیات مدیره سرخابی ها، تصریح کرد : هر فردی را به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب کنند، نمی تواند کار خاصی راانجام دهد، زیرا این نفرات قدرت لازم را برای تصمیم گیری در مسایل کلان باشگاه ندارند.

وی اظهارکرد:البته برخی‌ها نیز همیشه در هیات مدیره‌ها حضور دارند و سند هیات مدیره باشگاه‌ها را به نام آنها زده اند.

پنجعلی بااشاره به استعفای خودازهیات مدیره باشگاه پرسپولیس، خاطرنشان کرد:اگر اعضای هیات مدیره نقش خود را ایفا می کردند، من استعفا نمی دادم.

عضوسابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت نامساعد این تیم، خاطرنشان کرد: مگرکل فوتبال ما وضعیت خوبی دارد که هواداران می خواهند پرسپولیس وضعیت مناسبی داشته باشد.

وی تاکیدکرد: زمانی وضعیت باشگاه های ما به ویژه تیم های پرهوادارپرسپولیس و استقلال درست می شود که فوتبال ملی ما قدرتمند شود وبتواند در آسیا جایگاه سابق خود را پس بگیرد.

وی با اشاره به عملکرد مانوئل ژوزه در تیم پرسپولیس اظهار داشت:مگر کی روش که بسیار مشهور تر از ژوزه است توانست در فوتبال ما موفق شود که سرمربی پرسپولیس بتواند. هر مربی حرفه ای حتی برترین های جهان هم در فوتبال ایران ناموفق خواهند بود زیرا مجبورند تفکرات حرفه ای خود را با آماتوری عوض کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391