برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین درسالروز بازی ۶ تایی ها: هر چه ازآن بازی بگوییم کم گفتیم

پنجشنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۶ — گل

امیدوارم همه روزهای پرسپولیس مثل ۱۶ شهریور ۵۲ باشد و ما همیشه یک پرسپولیس رویایی را در مسابقات ببینیم

علی پروین

برای طرفداران تند و تیفوسی پرسپولیس امروز روز ویژه ایست ؛ روزی که در آن پرسپولیس در یک بازی تکرار نشدنی ۶ گل به تاج زده است. به گزارش گل امسال سایت باشگاه پرسپولیس در یاد آوری خاطرات آن روز کوشیده است که البته بخشی از این تلاش مضاعف به شرایط امروز پرسپولیس باز می گردد.
امرور در ادامه این تلاش ، علی پروین پیشکسوت پرسپولیس در مصاحبه با سایت باشگاه گفت: امیدوارم همه روزهای پرسپولیس مثل ۱۶ شهریور ۵۲ باشد و ما همیشه یک پرسپولیس رویایی را در مسابقات ببینیم.
رئیس کمیته فنی و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درسالروزبازی معروف ۶ تایی‌ها افزود: در مورد آن بازی تاریخی باید بگویم یادش بخیر، هر چند درباره آن مسابقه هر چه بگوئیم کم است. البته ما همیشه به استقلال و استقلالی‌ها احترام می گذاریم چون یک تیم بزرگ و پر هوادار است و رقابت این دو باشگاه از جذابیت های فوتبال ایران است.

وی با تاکید بر اینکه امیدوارم پرسپولیس همه روزهایش مثل ۱۶ شهریور ۵۲ باشد، گفت: پرسپولیس بزرگترین تیم آسیاست و باید بزرگ بماند و یقینا این بزرگی را از هواداران دارد. تا این هواداران هستند آن را از دست نمی دهد.
علی پروین درباره شرایط فعلی تیم هم گفته است: هواداران نگران نباشند، همه دست به دست هم می دهیم و با حمایت از آقای رویانیان که زحمات فراوانی برای پرسپولیس کشیده است به روزهای خوب پرسپولیس می رسیم. انشاءا... همه این زحمات اثر می‌کند و ما ثمره اش را با نتایج خوب پرسپولیس خواهیم دید.
عضو هیات مدیره و رئیس کمیته فنی پرسپولیس در پایان گفت: فرا رسیدن این روز را به همه هواداران پرسپولیس تبریک می گویم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم!

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391