برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی پاشازاده: پرسپولیسی‌ها خجالت می کشند کری بخوانند

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۴ — گل

بازی آنقدر درپیت بود که سعی کردم در طول نیمه دوم به کارهای شخصی ام برسم. بازی در نیمه اول واقعا بی روح بود.

مهدی  پاشازاده و تیم استقلال

مهدی پاشازاده از پیشکسوتان باشگاه استقلال است که درباره دربی ۷۵ نظرات جالبی دارد.

سرمربی پارسه درباره این دربی به زندگی می گوید:« دربی اصلا جالب نبود. هر دو تیم استرس داشتند که نبازند و مورد نقد رسانه‌ها و تماشاگران قرار نگیرند.می ترسیدند ببازند که مبادا روزنامه بهشان گیر بدهند. چون وضع پرسپولیس خراب تر بود بازیکنان این تیم آمده بودند تا خودی نشان بدهند. به همین دلیل سوار بر بازی شدند اما حساسیت بازی اجازه نداد گلی وارد دروازه‌ها شود.»

پاشازاده صحبت‌هایش را اینگونه ادامه می دهد:« از دو تیمی که این همه ملی پوش داشتند انتظار بیشتری می رفت. وقتی نیمه اول را دیدم اینقدر حرص خوردم که ترجیح دادم نیمه دوم را نبینم. بازی آنقدر درپیت بود که سعی کردم در طول نیمه دوم به کارهای شخصی ام برسم. بازی در نیمه اول واقعا بی روح بود. انگار که فینال جام جهانی بود و دو تیم آمده بودند تا جام قهرمانی را از دست ندهند. آخر مگر می شود این همه استرس؟ »


پاشازاده درباره عملکرد استقلال می گوید:«: قبل از بازی گفته بودم استقلال مریض احوال است. این استقلال تیمی نبود که از امیر قلعه نویی و کادر فنی اش انتظار داشتیم. بازیکنان استقلال تحت فشار بودند اما امیدوارم در بازی های آینده این فشار از روی دوش بازیکنان برداشته شود و تیم ما به بهترین نتایج برسد. »

پاشازاده از جمله پیشکسوتان استقلال است که اگر این تیم ببازد آماج حملات پیامکی دوستان پرسپولیسی اش قرار می گیرد. او درباره اینکه آیا بعد از این بازی هم به او پیامک رسیده یا نه می گوید:« فقط دو، سه نفر بعد از بازی برایم کری خواندند که جوابشان را دادم. اینقدر اوضاع پرسپولیس خراب است که پرسپولیسی‌ها خجالت می کشند کری بخوانند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391