برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاشازاده: هیچ یک از بازیکنان تیم ملی در حد من نیستند

یکشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۷ — گل

مصاحبه مهدی پاشازاده در یکی از خبرگزاری‌ها که به انتقاد منطقی از تیم ملی پرداخته بود صدای بازیکنان تیم ملی را درآورده. اگرچه ملی‌پوشان مصاحبه رسمی نمی‌کنند

مهدی  پاشازاده

مصاحبه مهدی پاشازاده در یکی از خبرگزاری‌ها که به انتقاد منطقی از تیم ملی پرداخته بود صدای بازیکنان تیم ملی را درآورده. اگرچه ملی‌پوشان مصاحبه رسمی نمی‌کنند اما حرف‌های‌شان را در قالب غیررسمی به زبان می‌آورند. دیروز یکی از ملی‌پوشان در صحبت با سایت گل به نمایندگی از سایر بازیکنان اینگونه واکنش نشان داد به انتقادهای مهدی پاشازاده: «گفتن نظرات حق هر کسی است اما بی‌احترامی حق هیچ کس نیست و آقای پاشازاده باید احترام خود را نگه دارد. وقتی مربی تیم ملی ما را دعوت می‌کند نباید به اردوی تیم ملی بیاییم؟ دوران بازیگری شما زمان جوانی ما بود. بارها شاهد واکنش‌های شما درخصوص دعوت نشدن به تیم ملی بودیم. ما هم به خواست مربی در اردو هستیم و هیچ کدام سر خود اینجا نیامده‌ایم. پس شما برای حضور ما حق تخریب ندارید و احترام خود را نگه دارید تا مشکلی پیش نیاید.»
وقتی درباره واکنش ملی‌پوشان با پاشازاده تماس گرفتیم سرمربی پارسه متعجب شد. گفت مگر صحبتی غیرمنطقی درباره تیم ملی و بازیکنان انجام داده‌ام که چنین واکنشی نشان داده‌ا‌ند. پاشازاده از ما خواست یک بار دیگر مصاحبه را برایش بخوانیم. وقتی خواندیم سوال کرد مگر غیرمنطقی حرف زدم؟ سپس شروع کرد به صحبت درباره تیم ملی و بازیکنان. پاشازاده که از این واکنش ملی‌پوشان حسابی ناراحت بود صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد: «فکر کنم انگلیسی بازیکنان تیم ملی خوب شده و فارسی به کلی یادشان رفته. اگر فارسی بلد باشند و مصاحبه مرا بخوانند می‌فهمند که انتقادهای من، انتقاد مثبت است و به سود تیم ملی. وقتی تیم ملی بد بازی می‌کند باید بگوییم بد بازی می‌کند دیگر. کارشناس‌ها هم باید انتقاد منطقی انجام دهند. مردم و ما همگی دوست داریم تیم ملی نتیجه بگیرد. وقتی بد بازی می‌کنند باید هم از آنها انتقاد شود. بازیکنان باید بدانند چه مسوولیتی در قبال من، شما و مردم ایران دارند. متأسفانه آنها نمی‌دانند شرایط را که اگر می‌دانستند اینگونه موضع‌گیری نمی‌کردند.»
پاشازاده وقتی بیشتر عصبانی شد که شنید بازیکنان تیم ملی گفته‌اند احترام خودش را نگه دارد. او در این باره واکنش تندی نسبت به بازیکنان تیم ملی انجام داد: «اولاً که هیچ یک از این بازیکنان در حد من نیستند که چنین حرفی بزنند. هر وقت جام جهانی و منتخب جهان بازی کردند حرف بزنند. بهتر است که بازیکنان تیم ملی احترامشان را نگه دارند و بفهمند چه پیراهن مقدسی را به تن کرده‌اند.»
مدافع سابق تیم ملی اینگونه ادامه داد: «از ملی‌پوشان می‌خواهم لبنان را ببرند احترام من را نگه ندارند. من از لحاظ فردی با کسی مشکلی ندارم. اتفاقاً با خیلی از بازیکنان تیم ملی رفیق هم هستم ولی وقتی بد بازی می‌کنند باید بگوییم بد بازی می‌کنند دیگر و حالا هم اگر به تریج قبای ملی‌پوشان برمی‌خورد می‌گویم مرسی از اینکه روبروی اردن خیلی خوشگل بازی کردید. این بازی بهترین بازی تاریخ تیم ملی بود!»
ملی‌پوشان در واکنش به صحبت‌های پاشازاده گفته‌اند که این مدافع سابق تیم ملی هم زمان بازیگری به مربیان خود انتقاد می‌کرده. پاشازاده در جواب آنها اینگونه صحبت کرد: «فکر می‌کنم سن و سال این ملی‌پوشان خیلی کم است و گذشته‌ها را یادشان نمی‌آید. با اینکه چند سال جزو بهترین مدافعان فوتبال ایران بودم اما آقای مایلی‌کهن هرگز به من بازی نداد. آن زمان گفتم و حالا هم می‌گویم نظر شخصی او بوده و من جز احترام گذاشتن کار دیگری نکردم و نخواهم کرد. شما اگر یک مصاحبه از من علیه مایلی‌کهن گیر آوردید هرچه خواستید به من بگویید. روزنامه‌ها شاهد هستند. اصلاً از خود مایلی‌کهن بپرسید. از بازیکنان تیم ملی می‌خواهم اینقدر اطلاعات غلط به مردم ندهند. از آنها می‌خواهم حداقل کمی هم جنبه داشته باشند تا از هر انتقادی ناراحت نشوند و تحمل شنیدن دو تا حرف را داشته باشند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391