برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش ملی پوشان به مصاحبه پاشازاده

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۸ — گل

ما به خواسته مربی در اردو هستیم و هیچ کدام سر خود اینجا نیامده ایم

مهدی پاشازاده چند صباحی است که مصاحبه های انتقادی را پیش گرفته است وآخرین اظهار نظر او انتقاد به ملی پوشان بوده است .
این حرفها و انتقادهایی که عموما از موضع خیلی بالا از زبان این بازیکن سابق استقلال منتشر شده است ، واکنش ملی پوشان را در پی داشته است. اگرچه آنها مصاحبه رسمی نمی کنند و حرفهایشان را در قالب غیررسمی به زبان می آورند.
یکی از ملی پوشان در مصاحبه با سایت گل به نماینگی از دیگران می گوید :" گفتن نظر ات حق هر کس است اما بی احترامی حق هیچ کس نیست و آقای پاشازاده احترام خود را باید نگه دارد. وقتی مربی تیم ملی ما را دعوت می‌کند ؛به اردوی تیم ملی نیاییم ؟
دوران بازیگری شما ؛زمان جوانی ما بود و ما شاهد واکنش های شما در خصوص دعوت نشدن به تیم ملی بودیم که چه واکنشی هایی نشان می دادید . ما هم به خواسته مربی در اردو هستیم و هیچ کدام سر خود اینجا نیامدیم . پس شما برای حضور ما حق تخریب ندارید و احترام خود را نگه دارید تا واکنشی پیش نیاید ."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391