برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتراض پرسپولیس به تلویزیون: بارسلونا هم با تیکی تاکا نمیتواند ۸۶ درصد مالکیت داشته باشد!

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۱۸ — ایسنا

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس خواستار توضیح شبکه سوم سیما و برنامه فوتبال برتر در خصوص درصد مالکیت توپ اعلام شده در داربی ۷۵ شد.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

حسین قدوسی به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: پس از پایان داربی ۷۵ برنامه فوتبال برتر درصد مالکیت توپ از سوی دو تیم را اعلام کرد و بر همین اساس عنوان شد تیم استقلال ۵۵ درصد مالکیت توپ را در کل بازی در اختیار داشته و تیم پرسپولیس هم ۴۵ درصد. اعلام چنین ارقامی با توجه به برتری پرسپولیس در مالکیت توپ برای باشگاه پرسپولیس منطقی و قابل پذیرش نبود. جالب تر اینکه سرمربی محترم تیم استقلال هم در کنفرانس های پس از پایان بازی با استناد به همین ارقام از برتری تیمش در تصاحب توپ یاد کرد. برای ما جای سوال دارد که در رسانه ملی این آمار و ارقام غیر واقع چگونه، براساس چه معیارهایی و بر اساس استفاده از کدام نرم افزار ارائه شده و به اطلاع مردم می رسد.

وی افزود: این برنامه تلویزیونی باید اعلام کند که چگونه و با چه نرم افزاری ۵۵ درصد مالکیت توپ استقلال را محاسبه کرده و آن را به باشگاه پرسپولیس و هواداران میلیونی اش اعلام کند. ما در این باره تحقیق کرده و به این نتیجه رسیده ایم که این برنامه تلویزیونی و شبکه سوم سیما نرم افزار خاصی برای مشخص کردن درصد مالکیت توپ ندارد و بسیار خوشحال می شویم اگر نرم افزاری دارند آن را به ما ارائه کنند تا جای هیچ شک و تردیدی باقی نماند و به هواداران پرسپولیس نیز بگویند که اگر نرم افزاری هم ندارند ملاک و معیارهای آنها برای اعلام این درصد‌ها چه بوده است.

قدوسی در ادامه گفت: در هفته سوم رقابت های لیگ برتر نیز از سوی همین برنامه تلویزیونی اعلام شد که تیم استقلال در نیمه اول بازی با ذوب آهن ۵۲ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشته و تیم ذوب آهن ۴۸ درصد. در پایان همین بازی هم درصد مالکیت توپ استقلال ۶۹ درصد اعلام شد. ارائه چنین آماری یعنی اینکه استقلال در نیمه دوم ۸۶ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشته که بسیار عجیب و دور از ذهن به نظر می رسد.

وی افزود: جالب اینکه کادر فنی استقلال در پایان همین بازی از عملکرد تیمش ابراز رضایت نکرده و جالب تر اینکه به آمار ارائه شده از سوی این برنامه تلویزیونی اشاره کرده و تاکید داشته که تیم استقلال ۶۹ درصد مالک توپ بوده است. در حالی که به اعتقاد ما بارسلونا هم با فوتبال تیکی تاکای خود در یک نیمه نمی تواند ۸۶ درصد مالک توپ باشد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: امیدواریم مسئولان محترم برنامه فوتبال برتر احساس مسئولیت بیشتری کرده و پاسخگوی سوال و ابهامات باشگاه پرسپولیس باشند. ما خواستار نحوه محاسبه آنها مبنی بر مالکیت توپ ۵۵ درصدی تیم استقلال در دربی ۷۵ هستیم.

قدوسی در پایان گفت: به اعتقاد ما این برنامه تلویزیونی در حق مربیان و بازیکنان پرسپولیس و ۳۰ میلیون هوادار این باشگاه اجحاف و کم لطفی کرده و می بایست پس از بررسی همه جانبه عذرخواهی خود را از باشگاه، اعضای تیم و هواداران اعلام نمایند مگر آنکه ثابت کنند با چه معیار درست و نرم افزاری چنین ارقامی را پس از دربی اعلام کرده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391