برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رای کمیته انضباطی اعلام شد، تماشاگران پرسپولیس یک جلسه محروم شدند

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۳ — خبرآنلاین

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، آرا و احکام جدیدی صادر کرد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت:

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، آرا و احکام جدیدی صادر کرد.

بر اساس گزارش ناظر داوری و ناظر بازی در دیدار تیم های پرسپولیس و صبای قم در هفته چهارم لیگ برتر که ۱۵ مرداد۹۱ برگزار شده بود، تماشاگران پرسپولیس از دقیقه ۸۵ بازی علیه داور بازی تخلفات متعددی را مرتکب شدند که بر این اساس این باشگاه به پرداخت ۴ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

لازم به ذکر است این رای ظرف مدت یک هفته پس از رویت قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است و اضافه می شود در صورت عدم اعتراض باشگاه پرسپولیس و یا قطعی شدن مجازات فوق، یک جلسه محرومیت تعلیقی تماشاگران پرسپولیس که توسط کمیته استیناف لحاظ شده بود بر اساس مقررات اعمال و اجرا خواهد شد.

همچنین بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری دیدار تیم های نفت تهران و پیکان، علی شاه جانی تدارکات تیم نفت تخلفاتی علیه داوران مرتکب شد که بر این اساس، وی ده میلیون ریال جریمه شد. تیم پیکان هم در نیمه دوم با یک دقیقه تاخیر وارد زمین شد که بر این اساس این تیم سه میلیون ریال جریمه شد. بازیکنان تیم پیکان هم در طول بازی بارها و بارها علیه داوری اعتراض کردند که کمیته انضباطی با تذکر به تیم پیکان اعلام می‌کند در صورت تکرار، این تیم با جرایم سنگین تر مواجه خواهد شد.

رای صادره درباره متخلفان دیدار نفت تهران و پیکان قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391