برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تهدید باشگاه پرسپولیس: نام افرادی که با بازیکنان ما مذاکره کرده‌اند را افشا می‌کنیم

پنجشنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۷ — ایسنا

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای از اقدام "غیرحرفه‌ای و ناشایست" برخی باشگاه‌های لیگ برتری انتقاد و اعلام کرد به کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال و مراجع قانونی ذیربط شکایت خواهد کرد.

تیم پرسپولیس

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در اطلاعیه این باشگاه آمده است: "متاسفانه برخی باشگاه‌های لیگ برتری در رفتاری غیرحرفه‌ای و ناشایست از مدتی قبل به چند بازیکن پرسپولیس پیشنهادهایی را دادند، در حالی که فصل نقل‌وانتقالات به پایان رسیده و چنین اقدامی به هیچ عنوان نمی‌تواند توجیه‌پذیر و اخلاق‌مدار تلقی شود.

متاسفانه برخی با هدف تخریب روحیه بازیکنان پرسپولیس، بر هم‌زدن انسجام تیمی، تضعیف تیم و همچنین تصور این‌که می‌توانند به راحتی این بازیکنان را در اختیار بگیرند، چنین پیشنهادهایی را در کوران مسابقات به بازیکنان ما اعلام کرده­‌اند. این رفتارها پیگیری قانونی و برخوردهای لازم را از طرف باشگاه پرسپولیس درپی‌خواهد داشت.

باشگاه پرسپولیس تمام این اتفاقات را رصد کرده و از جزئیات این مسائل با خبر شده است. برخی بازیکنان پرسپولیس شرافتمندانه و در اقدامی حرفه‌ای و قابل تحسین همه مسایل را به باشگاه منتقل کرده و مدیریت باشگاه و همچنین سرپرست تیم از جزئیات این اتفاقات با خبر هستند. متاسفانه تاکنون چهار تیم لیگ برتری دست به چنین اقدامی زده و به سراغ بازیکنان ذخیره و حتی فیکس پرسپولیس رفته‌اند. برخی از آنها از سر پرسپولیسی بودن و دلسوزی اقدام به پیشنهاد به بازیکنان پرسپولیس کرده‌اند و برخی به عنوان رقیب موجب تخریب روحیه تعدادی از بازیکنان پرسپولیس شده‌اند.

این افراد در گذشته نیز سابقه چنین اقدامی را داشته‌اند که متاسفانه اراده کافی برای برخورد با این اتفاقات ناشایست و غیرحرفه‌ای در کمیته انضباطی و سازمان لیگ دیده نشده است. لکن انتظار قانونی و حق مسلم باشگاه پرسپولیس است که مسئولان ذیربط از این گونه اقدامات جلوگیری کرده و اقدامات لازم را به عمل بیاورند.

باشگاه پرسپولیس به منظور دفاع از حق و حقوق خود و هوادارانش بدون اغماض و پرده‌پوشی به مراجع قانونی شکایت خواهد کرد.

بدون تعارف اعلام می‌کنیم در صورتی که لازم باشد، جرئیات این اقدامات و اسامی کسانی را که به صورت مستقیم و غیرمستقیم اقدام به ارائه پیشنهاد، مذاکره و در نهایت تخریب روحیه بازیکنان و برهم‌زدن انسجام تیمی پرسپولیس کرده‌اند، به رسانه‌های گروهی اعلام خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391