برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرشاد پیوس:دایی یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال است

سه‌شنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۰ — خبرآنلاین

فرشاد آقای گل می گوید کریم انصاری فرد می تواند گل های زیادی برای پرسپولیس بزند.

فرشاد پیوس که مهمان برنامه نود بود از خاطراتش می گوید،از اینکه چطور شد با ورود به پرسپولیس شماره ۱۷ را بر تن کرد:«این پیراهن برای آقای عبادزاده بود.آن زمان که من به پرسپولیس آمدم فقط شماره ۱۷ بود که به کسی تعلق نداشت.من همین پیراهن رابر تنم کردم و واقعا برایم خوش یمن بود.»
پیوس که پس از خداحافظی از فوتبال پیراهن شماره ۱۷ را به مهدی مهدوی کیا داد در این مورد هم حرف می زند:«من شماره ۱۷ را به مهدوی کیا دادم.او هنوز هم آن پیراهن را دارد و به من گفته که آن را به هیچ کس نمی دهد.»
مهاجم سابق پرسپولیس که موفق شده بود در ۲۲۳ بازی ۱۵۸ گل برای این تیم بزند حرف هایش را این طور ادامه می دهد:«من بیشتر سالهای فوتبالم را محروم بود.خیلی از آنها به ناحق بود.اما باید بگویم که وقتی فوتبال بازی می کردم با جان دل و به خاطر هواداران بود.»
پیوس در پایان درباره اینکه بازی کدام یک از مهاجمان را قبول داشته و دارد نام علی دایی را به زبان می آورد و می گوید:«به نظر من علی دایی یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال ما بوده است.دربین فوتبالیست های کنونی هم کریم انصاری فرد می تواند موفق باشد.او اگر استرس را کنار بگذارد برای پرسپولیس می تواند گل های زیادی بزند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391