برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رعدی:شمسایی به فکرمنافع شخصی است

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۱۹ — ورزش۳

کارشناس فوتسال نسبت به موضع‌گیری تند وحید شمسایی علیه سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد.

وحید شمسایی

علی رعدی، درباره حواشی اخیر تیم ملی فوتسال و همچنین مصاحبه جنجالی وحید شمسایی علیه سرمربی تیم ملی توضیح داد: اعتقادم این است که افراد در اظهارنظرهایشان یا به فکر منافع ملی هستند یا منافع شخصی، که شمسایی در این زمینه از نوع دومش است. به هرحال صانعی گفته با دلایل مختلف او را به تیم ملی دعوت نمی‌کند و این حق با سرمربی است و در مورد درست یا غلط‌ بودنش هم خودش باید جوابگو باشد. ازطرفی هم شمسایی بازیکن ناپخته‌ای نیست که بخواهد اعصابش را از دست دهد و علیه سرمربی تیم ملی موضع بگیرد.

مدرس AFC افزود: شمسایی نباید چنین واکنشی را نشان می‌داد. اینکه بگوید «صانعی به خانه‌ام بیاید و تالار افتخاراتم را ببیند» اصلا حرف خوبی نیست. به اعتقادم دیگران باید درباره او صحبت کنند و اینکه خود شمسایی از افتخاراتش بگوید کار پسندیده‌ای نیست. درست است او افتخارات زیادی کسب کرده است اما اینکه آنها را به رخ مردم بکشد ارزش خودش را پایین می‌آورد.

رعدی همچنین با اشاره به اینکه تغییرات در تیم ملی لازم است، افزود: همین تیم در جام ملتهای آسیا موفق نبود، بنابراین ممکن است در جام‌جهانی هم شکست بخورد بنابراین نیاز است تا تغییراتی در تیم اعمال شود و بازیکنانی مثل شمسایی که چندین سال است به کشورشان خدمت می‌کنند عرصه را برای جوانترها باز کنند. هرچند تیم ملی با وضع کنونی هم کارش در جام جهانی بسیار سخت خواهد بود. ۲ ماه وقت کمی است تا بتوانیم برای جام‌جهانی آماده شویم. ایران در دوره‌های قبلی به صورت مرتب درحال مسافرت و برگزاری اردو در کشورهایی مثل اسپانیا بود اما اکنون تیم ملی هیچ اردویی ندارد. با این اوصاف همه باید کمک کنیم تا مشکلات رفع شود. این واقعیت است که شرایط تیم ملی خوب نیست.

این کارشناس فوتسال همچنین با اشاره به اینکه وحید شمسایی بازیکنی نیست که بزودی‌ها تمام شود، تصریح کرد: هرچند شمسایی پلهای پشت سرش را خراب و عرصه را برای خودش تنگ کرده اما باید حوصله کند. به هرحال مسائلی وجود داشته که شمسایی از تیم ملی خط خورده است و ما از این اتفاقات بی‌خبریم. ۴ سال قبل هم همین اتفاقات افتاد و حسین شمس به دلیل آنچه خودش مسائل فنی عنوان کرد شمسایی را از تیم ملی کنار گذاشت اما این بازیکن ۴ سال بعد هم برای ایران بازی کرد، پس بنابراین مشکل شمسایی فنی نیست و هیچ کس نمی‌‌تواند او را به لحاظ فنی رد کند و مشکل او چیز دیگر است که مداوم از تیم ملی خط می ‌خورد. این مشکل را باید بازگو کنند تا مردم به واقعیت‌ها پی ببرند. اگر در اردو مسائلی بوجود آمده حداقل ما که فوتسالی هستیم باید در جریان باشیم. اینکه بگویند شمسایی مشکل فنی دارد، درست نیست. شمسایی هم نباید با سرمربی بحث و جدل کند.

رعدی در ادامه با اشاره به آسیب‌هایی که صحبت‌های شمسایی در آینده می‌تواند داشته باشد، گفت: هرکسی در تیم ملی بعنوان سرمربی کار کند و پس از صانعی هدایت ایران را بر عهده بگیرد با خودش می‌گوید که این داستان‌ها برای من هم است و همیشه بابت شمسایی نگران خواهد بود. کمیته فوتسال باید جلسه‌هایی را با کارشناسان مختلفی مثل ناصر صالح، مهدی ابطحی و محمود خوراکچی برگزار کند که من هم می‌توانم به این بحث‌ها کمک کنم، در این جلسات بدون حضور بازیکن و سرمربی تیم ملی باید بحث شود که چرا چنین مسائلی بوجود آمده است. به جز شمسایی بازیکنانی مثل مصطفی نظری و جواد اصغری‌مقدم هم هستند که شرایط شمسایی را دارند، حتی به اعتقادم نظری حساس‌تر از شمسایی است، چون ۷۰-۸۰ درصد فوتسال دروازه‌بان است، بنابراین اگر مصطفی نظری مشکلی داشته است هر چه زودتر با او برخورد کنند و اجازه ندهند نزدیک جام جهانی حاشیه‌ی دیگری ایجاد شود. همه‌ اینها نیاز به برگزاری جلسه‌های کارشناسی است.

علی رعدی به تازگی سرمربی‌گری تیم ملی فوتسال عراق را پذیرفته و قرار است هفته آینده با حضور نعیم صدام، رییس کمیته فوتسال عراق در ایران برنامه‌ریزی این تیم انجام شود. همچنین تیم ملی عراق با هدایت رعدی اردویی را در تهران برپا می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391