برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی: سپاهان معدن طلاست فقط استخراجش خوب نبوده است

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۲۲ — ایسنا

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت:‌ هواداران مطمئن باشند که دروازه بانهای ما آینده دار هستند و ما با بیشتر کارشناسان صحبت کردیم که همه آنها بالاتفاق دست روی محمدباقر صادقی گذاشتند و گرفتن این بازیکن فقط نظر من خوروش یا رحیمی نبود.

علی رضا رحیمی

علیرضا رحیمی در نشست خبری با عنوان عقابهای دیروز، امروز و فردای سپاهان در خصوص چهار دروازه بان فعلی سپاهان و پیشکسوتان دروازه بانی این تیم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهار دروازه بان ما به نامهای صادقی، محمدی، ناصری و مهدی امینی دروازه بانهایی با استعداد هستند و مطمئن باشید ما تا ده سال دیگر احتیاج به هیچ دروازه بانی نداریم و دروازه بانی را نیز به خدمت نخواهیم گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه بعد از آرمناک پطروسیان در سپاهان ثبات دروازه بانی دیده نشده است چه تضمینی وجود دارد که سالهای آتی صادقی و رضا محمدی به این سرنوشت دچار نشوند؟ خاطرنشان کرد: در همه تیمهای مطرح با هر ورزشکار ۴-۵ سال قرارداد بسته می شود اما در ایران با زرنگی تمام قراردادها را یکساله امضا می کنند و مربی که او هم یکسال قرارداد دارد می خواهد که نتیجه خوبی بگیرد و از بازیکنان باتجربه و کاربلد استفاده می‌کند و متاسفانه به فکر بازیکن سازی و تزریق جوانان به تیم نیست. باید بگویم سپاهان معدن طلاست فقط استخراجش خوب نبوده است.

رحیمی با بیان اینکه اشکال کار در قوانینی است که فدراسیون تنظیم کرده، تصریح کرد: باید در فصل نقل و انتقالات دقت کرد و به فکر منافع باشگاهها نیز بود و باید با هر بازیکن و مربی قراردادها را درازمدت امضا کنند تا بتوان کارش را بررسی کرد و از او پرسید در این مدت ۴ ساله چه کار مفیدی برای فوتبال انجام داده است.

رحیمی در ادامه خاطرنشان کرد: ما در ایران به معنای واقعی باشگاه داری نداریم و می بینیم که در هر باشگاهی کمتر از بازیکن در تیم بزرگسال استفاده می شود که نشان دهنده این است که باشگاه‌ها کار اصولی انجام نمی دهند، باید برای فصل نقل و انتقالات تجدید نظر کنیم و مطمئن باشیم این کار را انجام می دهیم.

رحیمی ادامه داد: اگر قانون باشد که هر باشگاهی از بازیکن زیر ۲۱ سال باید استفاده کند مطمئنا پیشرفت خوبی در فوتبال و تیمها شاهد خواهیم بود و این قهرمانی هایی که باشگاه‌ها در این چندساله به هر قیمتی می خواهند به دست بیاورند ارزشی ندارد.

رحیمی در پایان گفت: امیدوارم همه به این دو باشگاه اصفهانی یعنی سپاهان و ذوب آهن کمک کنند که اگر باشگاهی آسیب ببیند به کل ورزش اصفهان لطمه خواهد خورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391