برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحیمی: هواداران سپاهان از شعارهای نژادپرستانه خودداری می‌کنند

دوشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۳ — ایمنا

مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به جریمه‌های مختلف AFC در مورد شعارهای نژادپرستانه گفت: مطمئنم هواداران سپاهان از سر دادن شعارهای نژادپرستانه در دیدار سپاهان و الاهلی خودداری می‌کنند و تنها به تشویق تیم خود می‌پردازند.

علی رضا رحیمی

علیرضا رحیمی ظهر امروز در نشست با ناظر لبنانی بازی تیم‌های سپاهان و الاهلی با اشاره به شرایط باشگاه سپاهان و برنامه‌های این باشگاه برای ساخت و ساز در استان اصفهان اظهار داشت: باشگاه سپاهان در حال حاضر توجه ویژه‌ای به ساخت و سازهای ورزشی از خود نشان می‌دهد و تلاش می‌کند که در این زمینه پیشرفت قابل توجهی داشته باشد.
وی با اشاره به روند ساخت ورزشگاه نقش‌جهان ادامه داد: خوشبختانه ورزشگاه نقش‌جهان بار دیگر مورد توجه قرار گرفته و مسئولان در مورد ساخت آن تلاش می‌کنند و ما نیز تلاش می‌کنیم که هرچه سریعتر این ورزشگاه را تکمیل کرده و برای بازی‌های آسیایی سپاهان معرفی کنیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: باشگاه سپاهان تلاش می‌کند که وظیفه‌اش را در مورد این ورزشگاه انجام دهد و با رایزنی با مسئولان مختلف، از آنها در مورد تکمیل هرچه سریعتر آن درخواست کند.
وی در مورد جریمه‌های AFC پیرامون شعارهای نژادپرستانه و قومی در مسابقات آسیایی گفت: مطمئن باشید که هواداران سپاهان از سر دادن شعارهای نژادپرستانه خودداری می‌کنند و در بازی روز چهارشنبه تنها تیم خود را تشویق می‌کنند؛ باشگاه سپاهان نیز همه تلاش خود را برای میزبانی مناسب از تیم الاهلی و ساماندهی مناسب بازی انجام می‌دهد.
رحیمی گفت: مطمئناً هیچ یک از تماشاگران سپاهان شعارهای قومی و نژادپرستانه علیه تیم الاهلی سر نخواهند داد و بازی سپاهان و الاهلی بدون هیچ حاشیه خاصی برگزار خواهد شد زیرا سیاست از فوتبال جداست و تماشاگران ما نیز از دید ورزشی به مسائل فوتبال نگاه می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391