برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در رختکن پرسپولیس چه گذشت

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۹ — خبرفارسی

لحظاتی بعد وقتی نماینده فدراسیون با تعجب از تا خیر سرمربی پرسپولیس برای بردن ژوزه به کنفرانس مطبوعاتی خودش را به رختکن رساند از صدای فریادها متعجب شد

تیم پرسپولیس

به نقل از گل ، بازیکنان پرسپولیس درحالی وارد رختکن تیمشان شدند که شعارهای روی اعصاب هواداران کار خودش را کرده بود. آنها مثل یک لشگر شکست خورده خشمگین در رختکن را با خشونت باز کردندو به روی نیمکت‌ها خزیدند.

اولین ثانیه‌ها با بهت سپری شد اما در نهایت صدایی سکوت را شکست ، صدای کاپیتان دوم تیم از مهره چینی مربی انتقاد می کرد. این یک اعتراض آشنا بود. چیزی که قبلا هم رخ داده بود. در همین لحظه سرپرست تیم ترس را کنار گذاشت و در مقام پاسخگویی برآمد و گفت: این حرفها را جلوی همه می زنی سنگ روی سنگ بند نمی شود!

اما علی کریمی عصبانی تر از این حرفها بود:شما چی میدونی؟فحششو ما می خوریم... صدای مردومو نشنیدی؟
و بعد صدای طرفین بالا رفت. لحظاتی بعد وقتی نماینده فدراسیون با تعجب از تا خیر سرمربی پرسپولیس برای بردن ژوزه به کنفرانس مطبوعاتی خودش را به رختکن رساند از صدای فریادها متعجب شد. فریادی که رنگ ژوزه را هم پرانده بود...

می گویند شیرینی و کریمی بعد از این جدال لفظی با هم آشتی کرده اند اما شرح وقایع به محمد رویانیان رسیده و اوبلافاصله بیانیه شفاهی را علیه ستاره تیمش صادر کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391