برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رضایی: این بازی سکوی پرتاب پرسپولیس بود

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۵۴ — گل

ما در داربی ۷۵ می توانستیم قطعا برنده بازی شویم. در نیمه اول بازی را بسیار خوب و منطقی آغاز کردیم حتی در نیمه دوم هم خوب بود اما متاسفانه اتفاقاتی افتاد که کمی جلوی کار ما را گرفت.

غلامرضا رضایی

غلام رضا رضایی پس از مدت‌ها بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و باعث شد پرسپولیس یکی از بهترین دیدار های خود را در این فصل از رقابت‌ها به نمایش بگذارد. رضایی در مصاحبه با سایت باشگاه پرسپولیس از بازی دیروز سخن گفته است.
داربی ۷۵ را چگونه دیدی؟

من قبل از این بازی هم در رسانه گفته بودم شرایط داربی با تمام بازی‌ها تفاوت هایی دارد یعنی اتفاقات گذشته تاثیری در این یک بازی داربی ندارد، شما روز گذشته همه چیز را دیدید.

منظورتان چیست؟

ما در داربی ۷۵ می توانستیم قطعا برنده بازی شویم. در نیمه اول بازی را بسیار خوب و منطقی آغاز کردیم حتی در نیمه دوم هم خوب بود اما متاسفانه اتفاقاتی افتاد که کمی جلوی کار ما را گرفت.


منظورتان کدام اتفاق است؟

وقفه ای که در هنگام پراندن برخی از وسایل به داخل زمین افتاد. به نظرم این اتفاقا سرعت بازی ما را گرفت ما حتی قبل از این اتفاق وقتی به بازی سرعت دادیم خودتان اگر دقت کرده باشید دو فرصت بسیار خوب داشتیم اما فقط به گل نرسیدیم.

برخی‌ها معتقدند پرسپولیس و استقلال در این بازی محتاط بودند؟

من از استقلال خبری ندارم اما ما برای برد وارد زمین شدیم. من هم تا آنجایی که توان داشتم دویدم تا تاثیر گذار باشم. انگیزه زیادی برای گلزنی هم حتی داشتم اما نشد ولی در کل این بازی نوید این را می داد که پرسپولیس در هفته های آینده با توجه به شرایط ایده الی که رسیده به مراتب بازی های بهتری را به نمایش می گذارد.

یعنی از بازی برابر فولاد موفقیت های پرسپولیس آغاز می شود ؟

اول باید بدانیم داربی تمام شد. ما بازی سختی را در اهواز داریم اما من مشکلی برای بازی در آن شرایط آب و هوایی خاص ندارم. امیدوارم که با بدست آوردن یک پیروزی مناسب دست پر به تهران برگردیم.

راستی در داربی ۷۵ با رحمتی و مدافعان استقلال کری زیادی داشتی؟ چرا ؟

انگیزه زیادی برای گلزنی داشتم به خاطر همین اصلا نمی توانستم در زمین یک جا آرام قرار بگیرم. البته بازهم می گویم ای کاش برخی هواداران بیشتر صبور بودند و برخی از اتفاقات در ورزشگاه نمی افتاد. امیدوارم این بازی سکوی پرتابی برای موفقیت پرسپولیس در هفته های آینده باشد. البته اگر بازی زیاد زیبا نبود به حساب حساسیت های داربی بگذارید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391