برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روشن: فتح اله زاده را از در بیرون کنند، از پنجره وارد می شود

سه‌شنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۸ — گل

نگران سرنوشت فتح اله زاده در چارت جدید باشگاه استقلال نباشید. فتح اله را از در بیرون کنند، از پنجره وارد می شود و اگر او را از پنجره بیرون کنند، از در وارد می شود.

حسن روشن

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: رسولی نژاد کار بسیار خوبی کرد که از هیات مدیره استقلال استعفا داد.حسن روشن اظهار داشت: رسولی نژاد کاربسیار خوبی کرد که ازهیات مدیره استقلال استعفا داد چون اصلا معلوم نبود که کار این هیات مدیره چی هست و به همین دلیل استعفا دادو با این شرایط قطعا هیات مدیره استقلال عوض می شود.

وی افزود: این اتفاق صددرصد به نفع استقلال است چون هیات مدیره استقلل تا الان موفق نبوده است و شاید افرادی بیایند که موفق شوند. البته اعتقاد دارم که رسولی نژاد باز هم عضو هیات مدیره استقلال خواهد بود. شاید حرفهای آنها یکی نبوده و در کارها با هم هماهنگ نبوده اند که رسولی نژاد استعفا داده است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان اظهار داشت: البته بااین بحرانی که در تیم استقلال است رسولی نژاد تصمیم به استعفا گرفته چون درانتخاب سرمربی تیم ومسائل دیگر مشخص بود که با هم هماهنگ نیستند. در هیات مدیره استقلال افرادی باید باشند که بتوانند کمک کنند، افرادی متخصص و با دانش که بتوانند مشکلات استقلال را حل کنند.

وی افزود: وضعیت استقلال صددرصد بحرانی است. وقتی پله بازی میکرد، بعضی‌ها به اشتباه می گفتند که ای کاش ۱۰ تا پله بودند و آنها را کنار هم می گذاشتند تاهیچ تیمی نتواند آنها را ببرد در صورتی که پله مارادونا یا بکن بائر یکی بودند ووقتی آنها در کاسموس نیویورک کنار هم قرار گرفتند نتوانستند نتیجه بگیرند چون هرکاری که اصولی نباشد نتیجه نمی دهد.

روشن در مورد ادامه کار فتح اله زاده به باشگاه خبرنگاران گفت: نگران سرنوشت فتح اله زاده در چارت جدید باشگاه استقلال نباشید. فتح اله را از در بیرون کنند، از پنجره وارد می شود و اگر او را از پنجره بیرون کنند، از در وارد می شود. فتح اله زاده در چارت جدید باشگاه استقلال هم حضور دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391