برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قرار جالب رویانیان با فتح الله زاده

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۹ — تابناک

با آقاى فتح الله زاده صحبت کردم و قرار است یا ما قهرمان شویم و استقلال نایب قهرمان و یا برعکس.

محمد رویانیان

رویانیان: با فتح الله زاده قرار گذاشتیم ما قهرمان شویم، استقلال نایب قهرمان !

به گزارش ایران اسپورت - محمدرویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما دنبال جذب نکونام بودیم اما گران بود نتوانستیم او را بخریم!وى اظهارداشت:ما لقب «پرسپولیس جهانى» را انتخاب کرده ایم و رسیدن به این رویا در پایان ۳ سال کار بسیار دشوارى است چون فشار زیادى را باید تحمل کنیم اما همت ما بلند است و مطمئنم مى توانیم به مقام هاى والایى دست پیدا کنیم.

او ادامه داد: از تیم فوتبال پرسپولیس راضى نیستم، چون افت فاحشى داشته ایم اما باید با قدرت ادامه دهیم و سیر صعودى را در پیش بگیریم. تیم ما باید ترمیم شود تا بتواند اوج بگیرد و به سمت قهرمانى حرکت کند.مدیرعامل پرسپولیس درباره پرتاب اشیا به زمین مسابقه در داربى ۷۵ تصریح کرد: مطمئن باشید آنهایى که گوجه فرنگى، سنگ و ... پرتاب کردند نه هوادار پرسپولیس بودند و نه هوادار استقلال.رویانیان همچنین گفت:

نتیجه نگرفتن تیم ما عوامل ریشه اى دارد. این مشکلات براى چند سال است که جمع شده و حالا تیم به این روز افتاده است اما ما عوامل را شناسایى کرده ایم و کارى مى کنیم که این مسائل ریشه کن شود. باید مشکلات را حل کنیم؛ من مدرک دارم، سند دارم و مى دانم عوامل نامامى چیست. افرادى هستند که مى خواهند به ما ضربه بزنند و نیازى به بردن نامشان نیست؛ به موقع همه آنها را معرفى مى کنم.وى افزود: یکسرى مسائل هم طبیعى است؛ مثل مشکلاتى که براى دنیزلى پیش آمد و باعث شد ما را تنها بگذارد. ما براى انتخاب مربى نام هرکس را آوردیم حاشیه درست کردند، دنبال متسو رفتیم گفتند موهایش بلند است و منشورى است. گفتندزیبا است! حالا مانوئل را با این همه افتخار آورده ایم باز هم مشکل درست مى کنند. آقایان دائما مصاحبه مى کنند و مى گویند مربى باید برود و بدردنمى خورد.رویانیان در بخش دیگرى از صحبتهایش گفت:

ما دنبال جذب نکونام بودیم اما گران بود نتوانستیم او را بخریم!وى تاکید کرد: در عجبم چرا تلویزیون کوچکترین حرکات بازیکنان ما را نشان مى دهد و تحلیل مى کند اما کارهاى فرهنگى ما جایى در رسانه ملى ندارد. باید به استقلال و پرسپولیس بها داده شود؛ بنده به آقاى ضرغامى ارادت دارم اما از این عزیزان انتظار داریم.مدیرعامل پرسپولیس در خاتمه اضافه کرد: تا زنده هستم و روى صندلى مدیرعاملى پرسپولیس نشسته ام این تیم را درست مى کنم. شاهنامه آخرش خوش است. من با آقاى فتح الله زاده صحبت کردم و قرار است یا ما قهرمان شویم و استقلال نایب قهرمان و یا برعکس.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391